Monefit – krediidiliin liikuvale inimesele

Monefit-screen

Monefit.ee mobiilne krediidiliin on omamoodi uudne lahendus krediitkaardile. Monefiti laenumudel on uudne ning firma ise on üsna noor, küll aga on nad osa rohkem kui 10-aastase kogemusega Creditstar grupist.

Kuna Monefit on teistlaadne teenus, on firma ka ise justkui värviline fööniks tuhast tõusnud koos uue mõttemaailmaga rahast ning värvikireva nägemusega laenufirmast. See peegeldub nii nende reklaamides kui nende kodulehel.

Mis on Monefit?

Monefit on uudne laenamise platvorm, kus tavapärase laenu asemel on võimalik taotleda mobiilset krediidiliini ehk mobiilset krediitkaarti. Krediidiliin toimib nagu laenulimiidi põhine krediidikonto, millelt saab vajadusepõhiselt raha kasutada. Varasema limiidi tagasimaksmise järel on laenaja limiit taasavatud ning laenamiseks enam eraldi taotlust tegema ei pea.

Monefit näeb ennast uudse lahendusena ning uue mõtteviisiga rahast: ideaalne ja mugav kombo kiirlaenust, SMS-laenust ning krediitkaardist ilma lisakaardita. Monefiti krediidiliin sobib ideaalselt nutiteadlikule inimesele, kes naudib kiirust, mugavust ning krediitkaardi lahendust ilma järjekordse lisanduva kaardita.

Monefit laenud: mobiilne krediidiliin

Monefit keskendub vaid ühele laenutootele- mobiilsele krediidiliile ehk mobiilsele krediitkaardile. Krediidiliin on nii taotlemise, isikutuvastuse kui raha saamisel puhtalt digitaalse olemusega. Ideaalne kõigile, kel on raha laenamisega kiire ning eelistus teha seda omaette kellegagi rääkimata ja kuskile minemata.

Monefit krediidiliini kaudu saab taotleda laenu 3000 euro ulatuses, olemasolevale krediidiliinile lisaraha taotlemine on korraga alates 50 eurost. Krediidiliini tingimused on ülimalt paindlikud – limiidi avamine on tasuta ning lisakohustused ning  -kulud kaasnevad vaid raha reaalse kasutamisega. Nii saab krediidiliini avada täna ka vajadusepõhiseks “rahatagavaraks”. Krediidiandja pakub ka soodsamat võimalust võetud laen ennetähtaegselt tagasi maksta. Maksegraafiku saab samuti ise enda jaoks paindlikuks teha.

Krediidiliini avamiseks peab olema 18 aastane Eesti vabariigi kodanik, kel puuduvad kehtivad maksehäired. Laenutaotlusi vaadatakse üle kiirelt ning raha laekub kiiresti suuremate pankade kontole, kus Monefitil endal ka konto olemas on. Nii on võimalik Swedbank, SEB, LHV ja Coop panga klientidel laenuraha kätte saada loetud minutite jooksul.

Miks laenata Monefitist?

Monefiti kasuks räägib spetsialiseerumine ühele konkreetsele laenutootele- Monefiti mobiilsele krediidiliinile. Krediidiliin on ideaalne ning paindlik rahatagavaraline lahendus just tänapäeva kiirele ja mobiilsele inimesele – nagu digitaalne rahakott, mida endaga alati kaasas kannad.

Monefit üritab hoida bürokraatia võimalikult lihtsa ja selgena.

Krediidiandja toimingud on kõik digitaalsed, mis toetavad kodust lahkumata mugavust. Digitaalsete lahendustega kaasneb ka laenu saamise kiirus – taotlusi käiakse läbi igapäevaselt ning kasutades suuremaid panku, on krediidilimiit saadaval juba loetud minutitega.

Krediidiliini avamine on tasuta! Olles varasema laenu korrektselt tasunud, on krediidiliin Sinu jaoks taas avatud. Lisaks on tagasimakse ning ennetähtaegse makse tingimused loodud üsna mugavaks, et neid vajadusel kasutada.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Monefit Estonia OÜ

Telefon: 6 888 222

E-mail: info@monefit.ee

Klienditugi: E-P 9:00-21:00

Veebileht: https://www.monefit.ee/

Maksimaalne laenusumma: 3000€,krediidilimiidina

Maksimaalne laenuperiood: 6-54 kuud

Intress alates: 0%

Laenu laekumine: loetud minutite jooksul

Arvustusi mujalt

Monefit arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt