Tutvu väikelaenude ülevaatega

Leia sobiv finantsasutus

Taotle pakkuja veebilehel

Väikelaenud võrdluses

Siin on väikelaenud, mida on võimalik saada ühe tööpäeva jooksul loetud tundidega. Tutvu oma võimalustega ning taotle pakkuja veebilehel...
Summa:
Periood:
Leitud laenupakkujat
Leitud 1 laenupakkuja
Kahjuks sellist tüüpi laenupakkumist ei eksisteeri. Kontrolli parameetreid või filtrit!
Kuva järgmised

Soodsaima väikelaenu leidmiseks tee laenutaotlus mitmele pakkujale. Tõenäoliselt on pank kõige soodsam valik.

Väikelaenud Eestis

Eestis on väikelaenud muutunud populaarseks viisiks, kuidas inimesed saavad rahastada oma lühiajalisi vajadusi või teha väiksemaid investeeringuid. Olgu selleks kodu remont, ootamatu arve või lihtsalt soov teha suurem ost, väikelaenud pakuvad paindlikkust ja kiiret ligipääsu vajalikule kapitalile.

Mis on väikelaen?

Väikelaen on tavaliselt väiksema summa ja lühema tagasimakse perioodiga laen. Eestis jäävad väikelaenude summad tavaliselt vahemikku mõnisada kuni 20 000 eurot, tagasimakse perioodid aga ulatuvad mõnest kuust kuni 10 aastani. Erinevalt hüpoteeklaenudest ei nõua väikelaenud tavaliselt tagatist.

Väikelaenude eelised

 1. Kiirus ja mugavus: väikelaenude taotlemine on sageli kiire ja lihtne protsess, mille kättesaamine võib toimuda lühikese aja jooksul. Enamjaolt samal päeval.
 2. Paindlikkus: laenusummad ja tagasimakse tingimused on paindlikud, võimaldades laenajatel valida endale sobivaima variandi.
 3. Ei vaja tagatist: enamik väikelaene on tagatiseta, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja seada üles hüpoteeki ega leida käendajat.

Väikelaenu taotemine ja tingimused

Väikelaenu taotlemine Eestis on üsna lihtne. Enamik pankasid ja finantsasutusi pakuvad võimalust taotleda laenu kodust lahkumata, täites vaid lühikese taolusvormi.

Edukalt taotlemiseks on vaja:

 • isikut tõendavat dokumenti (vähemalt 18 a);
 • stabiilset sissetulekut;
 • viimase 6 kuu pangakonto väljavõtet;
 • arveldusarvet mõnes pangas;
 • Eesti kodakondsust ja sissekirjutust.

Mida silmas pidada väikelaenu võtmisel?

 1. Intressimäärad: võrdle erinevate pakkujate intressimäärasid, et leida endale soodsaim variant.
 2. Tagasimakse periood: mõtle hoolikalt, kui pikka tagasimakse perioodi sa vajad ja suudad endale lubada.
 3. Lisatasud: uuri, kas laenuga kaasnevad lisatasud või trahvid.

Tagatiseta väikelaenu maksehäirega ei saa

Tüüpilised väikelaenu pakkujad (eriti pangad) ei anna väikelaenu tarbijale, kellel on peal aktiivne maksehäire. Vähe sellest, isegi aastate tagune maksehäire võib saada otsustavaks, mille pärast soovitakse ennast distantseerida.

Ainus variant, kuidas saada laenu maksehäirega on leida finantsteenuse pakkuja, kes pakub laenu tagatise või käendaja olemasolul. 

Järeldus

Väikelaenud on suurepärane võimalus Eesti elanikele, kes vajavad kiiret ja paindlikku finantsabi. Oluline on mõista laenutingimusi ja valida enda vajadustele vastav laenupakkuja. Finantsotsuste tegemisel tuleks alati olla teadlik ja kaalutletud.

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt