Ülevaade Soome laenuturust

Leiad soodsa laenupakkumise

Teed kaalutletud ja targa otsuse

Kiirlaenud Soomes

Kui soovid saada laenu Soome krediidiandja käest, siis tutvu järgmiste valikutega!
Summa:
Periood:
Leidsime Soome ettevõtet
Leidsime 1 Soome ettevõtte
Kahjuks ei leitud ühtegi tulemust
Kuva järgmised

Soome krediidiandjatelt laenu saamiseks peab taotleja omama Soome isikukoodi!

Kiirlaenud Soomes

Nii nagu Eestis, on paindlikud finantsteenused populaarsed ka teisel pool Soome lahte. Suurimateks erinevusteks kodumaaga on madalamad intressimäärad ning suuremad laenusummad, mis küündivad 60 000 euroni. Samuti tasuks arvestada, et minimaalne laenulepingu pikkus põhjanaabrite juures algab 12 kuust.

Soome turul tegutseb palju rohkem panku ja krediidiandjaid. Mõned tuntumad ettevõtted, kes pakuvad tagatiseta laene:

Kiirlaenud Soomes

Tüüpilised laenutingimused Soomes

Soomes saavad tarbimislaenu täisealised inimesed, kes elavad Soomes püsivalt ja kellel on Soomes töökoht või muu sissetulek. Tarbimislaenu saamiseks tuleb esitada taotlus laenuandjale.

Tarbimislaenu saamiseks tuleb täita järgmised tingimused:

  • Vähemalt 18-aastane
  • Soome isikukood
  • Peab olema elanud Soomes vähemalt viimased 12 kuud
  • Püsiv elukoht Soomes
  • Töökoht või muu sissetulekuga kindlustatud

 

Laenuandja võib nõuda laenuvõtjalt ka töötõendit või muid dokumente, mis tõendavad tema sissetulekuallikat.

Soome kiirlaenud on pisut teistsugused 

Eestis ja Soomes on mõned olulised erinevused kiirlaenude osas:

  1. Laenusummad: meil on tavaliselt võimalik saada tagatiseta tarbimislaenu laenu kuni 25 000 eurot, samas kui Soomes on võimalik saada kuni 60 000 eurot.
  2. Laenuperiood: meil on võimalik tagatiseta laen tagasi maksta kuni 7 aasta jooksul, samas kui Soomes on võimalik laen tagasi maksta kuni 17 aasta jooksul.
  3. Laenutingimused: Eestis ja Soomes on erinevad nõuded kiirlaenu saamiseks. Näiteks võib Eestis olla vaja töökohta või püsivat sissetulekut, samas kui Soomes võidakse laenu anda ka ilma püsiva sissetulekuta, kui on olemas muu tagatis või laenuandja nõusolek.
  4. Intressimäärad: Soomes on erinevad intressimäärad kiirlaenudele. Soomes on tavaliselt madalamad intressimäärad kui Eestis ja need ei küündi üle 20% aastas.
  5. Laenuandjad: Eestis ja Soomes on erinevad laenuandjad, kes pakuvad kiirlaenu. See tähendab, et laenu saamise tingimused ja intressimäärad võivad erineda sõltuvalt laenuandjast.

Üldiselt on kiirlaenud mõlemas riigis mõeldud kiireks ja lühiajaliseks laenuks, kuid tingimused ja intressimäärad võivad oluliselt erineda sõltuvalt riigist ja laenuandjast. Enne kiirlaenu võtmist tuleks alati hoolikalt läbi mõelda, kas see on tegelikult vajalik ja kas saate laenu tingimustega hakkama. Samuti tuleks võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi, et leida endale parim laenupakkumine.

Palju krediidivahendajaid

Naabrite meediamaastikul jääb silma, et tarbijakrediidi sektoris tegutseb palju krediidivahendajaid ehk nn maaklereid. Laenumaaklerite veebilehel saab samuti teha laenutaotluse, mille järel saadetakse taotlejale nimekiri personaalsetest pakkumistest. Nii kulub turu-uuringule palju vähem aega ja tarbija leiab endale kiirelt sobiva pakkumise.

Mõned suuremad laenumaakerid, kuhu tasub pöörduda:

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt