Laenud ilma tagatiseta

Laenuvõrdlusportaal, mis kõrvutab Eestis pakutavad tagatiseta laenud
Laenusumma:
Laenuperiood:

Laenud kiirelt kätte

Paljud krediidiandjad on kliendiskooringu ja rahaväljastuse automatiseerinud sedavõrd, et positiivse laenuotsuse korral laekub laen sinu pangakontole mõne minutiga ja seda isegi nädalavahetuseti. 

Credit24 kiirlaen
Krediidikonto kuni 5000 €
Intress al 2% kuus
raha24
Väikelaen kuni 5000 €
Intress al 2% kuus
Krediidikonto kuni 5000 €
Intress al 1,5% kuus

Detailsema ülevaate saamiseks ava turu-uuring: parimad kiirlaenud 

Laenud maksehäirega

Arvesta, et avatud maksehäirega isikule ei anna ükski ettevõte laenu, kuid suletud maksehäire korral ei tohiks see olla probleem. Toome esile finanstasutused, kes väljastavad laene meie hinnagul pisut kergemalt. 

Krediidiliin kuni 5000 €
Intress ca 39,9%
Ferratum logo
Laenulimiit kuni 5000 €
Intress ca 40,4%
Väikelaen kuni 10 000 €
Intress ca 20,8%

Põhjaliku võrdluse saamiseks ava ülevaade: laenud maksehäirega 

Laenud inimeselt inimesele

Laenud inimeselt inimesele ehk nn ühisrahastusplatvormid on hea alternatiiv traditsioonilistele krediidiasutustele. Pane oma laenusoov platvormi üles ja jää ootama investorite pakkumisi.

Väikelaenud kuni 10 000 €
Intress ca 20,8%
Väikelaenud kuni 5000 €
Intress ca 22,4%
Väikelaenud kuni 10 000 €
Intress ca 30,7%

Kui soovid tutvuda kõikide laenupakkumistega korraga, kus on esindatud nii kiirlaenud, väikelaenud, kui ka krediidikontod, siis ava meie portaali laenuvõrdluse tööriist.

Meelespea laenude võrdlemisel

Pane tähele, et laenulepingu sõlmimisel võib lisanduda ka lepingutasu, lepinguhaldustasu või väljamaksetasu! Kõrvalkulud võivad kokkuvõttes intressikulust isegi suuremad olla. Palju mõistlikum on võrrelda laenupakkumisi kogukulukuse alusel.

KKM ehk krediidi kulukuse määr on näitaja, mis on laenamisega kaasnevad kulud (intress, lepingutasu, haldustasu jms) ühe aasta peale kokku arvutanud. KKM’i järgi on kliendil laenupakkumise kulukusest kõige parem ülevaade. Mida väiksema KKM’iga laen on, seda soodsam on laenu hind.

Väga paljud laenukontorid nimetavad enda finantsteenust krediidikontoks. Tegemist on krediidiliini põhimõttel töötava finantsteenusega. See tähendab, et sa ei pea järgmise laenu puhul taotlelmist uuesti läbima ning tagasimakseperiood on palju paindlikum. Sisuliselt on tegu virtuaalse krediitkaardiga. Mõned ettevõtted nimetavad seda teenust ka laenulimiidiks või laenukontoks. 

Pankade väikelaenud ja krediidiandjate kiirlaenud võivad olla vabalt sama kiired krediidivõimalused. Need ajad on ammu möödas, kus kiire laenuväljastus oli märk vastutustundetust laenamisest. Tänasel päeval kõneleb kiirus pigem kaasaegsest teenindusest, sest enamik tööprotsessidest (skooring, väljastus) on võimalik automatiseerida. Kiired väikelaenu pakkujad on Bigbank, Coop Pank ja Raha24

Aastal 2022 pakuvad enamik krediidiandjaid oma finantsteenuseid väga kallilt olles lubatud maksimaalsele krediidi kulukuse määrale väga ligidal. Kui sa soovid saada võimalikult madala intressimääraga tagatiseta laenu, siis vaata  pigem pankade poole!

Inimeste eelaimdus on, et järelmaks on tagatiseta tarbimislaenust alati soodsam. See ei ole alati nii. Laenuturul leidub alati mõistlike kampaaniapakkumisi.

Tagatiseta pangalaenud

Pankade poolt pakutavad tagatiseta laenud on krediidiandjatest soodsamad, küll aga peab nende puhul arvestama, et nõudmised taotlejale on kõrgemad. Toome esile pangad, kust saab kiiresti laenu kätte.

Väikelaen kuni 30 000 €
Intress ca 19,9%
Väikelaen kuni 15 000 €
Intress ca 15,9%
Väikelaen kuni 25 000 €
Intress ca 22,9%

Kõikide väikelaenu pakkujatega tutvumiseks ava laenuvõrdluse tööriist.

Finantsasutused, keda oleme kaasanud võrdlustesse

Kui kallid tagatiseta laenud tegelikult on?

Tulemused on koostatud  tingimustel kui laenuvõtja võtab 1000 € suuruse krediidi korraga kasutusele ning kõik osamaksed tasutakse ühe aasta jooksul 12-s võrdses osas.

Tulemuste sirvimiseks liiguta nutiseadme ekraani
<——->


Laenupakkuja

Toode

Intressimäär aastas

Lepingutasu

Säästad kokku

1.

Raha24

Väikelaen

24 %

0 %

1135 €

2.

Bondora

Väikelaen

20,8 %

5,95 %

+ 83 €

3.

Credit24

Krediidikonto

39,7 %

Ei ole

+ 93 €

4.

Laen.ee

Krediidikonto

39,7 %

Ei ole

+ 93 €

5.

Monefit

Krediidiliin

39,9 %

Ei ole

+94 €

6.

Smsraha

Kiirlaen

29,9 %

5 %

+ 96 €

7.

Ferratum

Laenulimiit

40,4 %

Ei ole

+ 97 €

8.

Creditstar

Laenukonto

40,4 %

Ei ole

+ 97 €

Andmete viimane värskendus: 7. oktoober, 2022

Arvesta, et arvutused on tehtud avaliku info põhjal, mis on võetud laenupakkuja kodulehelt. Suure tõenäosusega erineb Sulle tehtud personaalne laenupakkumine siinsetest arvutustest!

Laenu taotlemise KKK

Kiirlaen kui teenus – mis toode ja kelle jaoks see mõeldud on?

Kiirlaen, nagu ka toote nimest aru võib saada, on mõeldud kiireks lahenduseks väiksemate rahasummade hankimisel. Oma olemuselt on kiirlaen kõige tõhusam leevendus nendes olukordades, kus vajadus rahaliste vahendite omamise järele tekib ootamatult. Põhilised märksõnad, mis selle laenutoote puhul erinevates tarbija antud hinnangutes esile kerkivad, on kiirus, lihtsus taotlemisel, paindlik tagasimakseperiood.

Millised on kiirlaenu taotlemise protsessi põhilised etapid?

Kiirlaenu taotlemine on muudetud võimalikult mugavaks ning vähest ajalist ressurssi nõudvaks. Esmane tingimus, mille kiirlaenu soovijad peavad täitma, on isikutuvastus esmasel laenutaotlemisel. See tähendab, et laenuandja peab tegema kindlaks laenaja isiku vastavalt seaduses sätestatud korrale. Isikutuvastuse toimingut on mõnede teenusepakkujate juures võimalik teostada ka videovahendusel, mis on teinud asjaajamise tarbija jaoks eriti lihtsaks, sest kiirlaenu saamiseks puudub otsene vajadus kodust väljumiseks. Kiirlaenu taotlemisega on võimalik raha saada otse pangaarvele, kuid mõned teenusepakkujad väljastavad vajadusel laenu ka sularahas, kui mingil põhjusel peaks puuduma võimalus kasutada arveldusarve teenuseid.

Kiirlaen maksehäirega ja sissetulekute tõendamise vajadus

Paljude tarbijate jaoks on kiirlaenude puhul suureks eeliseks see, et sageli pole sissetulekute tõendamiseks vajalik esitada pangakonto väljavõtet. See tähendab, et mõnel juhul võib olla kiirlaenu taotlemine võimalik ka väga väikese sissetuleku puhul, kui varasem maksekäitumise ajalugu teenusepakkuja juures seda võimaldab. Muu hulgas ollakse kiirlaenu väljastamisel paindlikumad ka nende tarbijate suhtes, kelle varasem maksekäitumine pole olnud korrektne ehk kel esineb või on minevikus esinenud üksikuid maksehäireid. 

Teema käsitlus jätkub meie blogis: Laen kehtiva maksehäirega, kas võimalik?

Kiirlaenudega seotud lisateenused, mida tarbijad võivad vajalikuks pidada

Viimastel aastatel on populaarsust kogunud uus kiirlaenu uus versioon – krediidikonto. See teenus on alternatiiviks suurpankade väljastatavatele krediitkaartidele ja/või arvelduskrediidile. Teenuse põhimõte seisneb selles, et laenuandja väljastab tarbijaga seotud kontole kindla limiidi piirväärtuses summa, mida ta vastavalt vajadusele kasutama saab hakata. Krediidikonto puhul maksustatakse intressiga ainult see osa rahasummast, mida tarbija on reaalselt kasutusse võtnud.

Mis on krediidikonto omamise eeliseks?

Teatud mõttes võib krediidikonto omamist käsitleda kui olemasolevat rahatagavara, kuna põhineb teadmisel, et väljastatud limiidi ulatuses on võimalik raha kasutada, kui selleks peaks vajadus tekkima. Samas raha kasutamise kohustust ning lisakulusid pelgalt krediidikonto omamisega ei kaasne. Paljude tarbijate jaoks tagab selle teenuse kasutamine majandusliku kindlustunde ootamatute rahaliste väljaminekute päevakorda kerkimisel ning peamiselt just sellest asjaolust tingitult on teenuse populaarsus erineva profiiliga tarbijate seas järjest kasvamas.

Kuidas toimuvad hilisemad tagasimaksed kiirlaenu võttes?

Kiirlaenudele kohaldatavad laenu tagasimakseperioodid määratakse enamasti lühemateks ajavahemikeks, varieerudes keskmiselt pikkusega 3-36 kuud. See tähendab, et konkreetne laenutoode ei ole üldjuhul mõeldud pikaajalise finantseerimisteenusena kasutamiseks, kuna laenuandja eeldab, et saab laenuraha tarbija käest võrdlemisi kiirelt tagasi. Üks põhjus taolisele harjumuspärasele olukorrale võib olla asjaolu, et kiirlaenude tagasimakses sisalduvad intressimaksed on reeglina tarbimislaenudega võrreldes kohati kordades kõrgemad. Kõrge intressimäär ning lühike tagasimakseperiood annab laenu väljastavatele ettevõtetele võimaluse teenitud tulu uuesti ringlusesse lasta, et kiirlaenude katkematu ahel jätkusuutlikuna hoida.

Kui laenata, siis 0 intressiga

Krediit kuni 30 päevaks 0% intressimääraga. Lepingutasu puudub.

NB! Pakkumine kehtib ainult Ferratumi esmakliendile
Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami