Credit24 – turuhõive poolest Eesti suurim krediidiandja

Credit24 kiirlaen

Credit24.ee võib nii mõnelegi spordisõbrale assotsieeruda kui võrkpalli meistriliiga. Tegelikkuses on tegu tuntud ja usaldusväärse laenupartnerina nii Baltikumis, sh ka Eestis, kui Soomes. See krediidiandja on justkui finantsiline taustajõud, mis aitab rahaasjad paindlikult kontrolli all hoida. See on nende lubadus!

Mis on Credit24 ja kuidas see toimib?

Credit24 on (lisaks võrkpallile) alati toetamas ilma tagatiseta lühiajaliste väikelaenu vajajat – seda kas konkreetse väikelaenu või paindlikuma krediidikonto abil. Credit24 bränd kuulub International Personal Finance PIc gruppi, Eestis opereerib laenupakkujat IPF Digital Estonia OÜ.

Krediidikonto avamisel puudub lepingutasu ning vajaduspõhine konto ise on paindlik ja mugav kasutada,  toimides taustajõul oleva rahatagavarana. Just kindlustunne, paindlikkus ning lepingutasu puudumine teeb Credit24 krediidikonto nende aina populaarsust koguvaks laenutooteks. Väikelaen on ühekordne “rahasüst”, krediidikonto on justkui mitmekordne “rahateenus”, mida saab vastavalt vajadusele tarbida.

C24 lubab oma klientidele kiiret teenindust ning raha kätte isegi 15 minuti jooksul! Laenu taotlema asudes on kohe pärast taotluse esitamist võimalik laenule vastus saada. Kiirele mehhanismile vaatamata, on laenutaotluse vastuse aluseks laenutingimused: vanus, igakuine sissetulek, varasem finantskäitumine ning potentsiaalsed kirjed maksehäireregistris. Seega kiirus siin ei päästa ning “laenusõel” tuleb igal juhul läbida.

C24 puhul toimub laenamine üldiselt päevasel perioodil- öösiti kiiret rahasüsti võimalik saada ei ole.

Credit24 laenud: väikelaen ja krediidikonto

Credit24 laenu taotlemist iseloomustab eelkõige laenamise lihtsus – vastuse oma laenutaotlusele saad sisuliselt kohe.  Elu on liiga lühike, et seda laenutaotluse vastuse närvilises ootuses veeta, onju?

Krediidikonto limiit ulatub 4000 euroni, väikelaenu on võimalik saada 50 eurost alates 10 000 euroni. Makseperioodiks on kuni 60 kuud (s.o 5 aastat). Laenu eesmärk ja raha kasutamise viis Credit24 laenuandja jaoks oluline ei ole.

Credit 24 laenud ei ole intressi poolest kõige odavamad, väikelaenul rakendub lepingutasu kuid krediidikonto avamisega lisanduvaid kulusid ei kaasne. Küll on uutel klientidel võimalik saada intressivaba laenu kuni 500 euro ulatuses 30- päevase maksetähtajaga.

Miks valida Credit24 krediidikonto või väikelaen?

Peamised erinevused krediidikonto ja väikelaenu vahel on nende korduvus ja tingimused. Leia omale sobilikum lahendus!

Väikelaenu saad ühekordse summana oma arvele, laenamisel lisandub lepingutasu.

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart ja limiidi ulatuses kehtiv korduv teenus, millel puudub lepingutasu. Krediidikonto korral saad valida sobiliku maksegraafiku ning jälgida oma krediidiseisu Credit24 mobiiliäpi vahendusel.

C24 on juhtivaid lühiajaliste laenajaid Eestis ja nendelt laenamise kasuks räägib:

  • Usaldusväärsus ja pikaajaline kogemus, muuhulgas ka Baltikumis ja Soomes. Ettevõttel on suur kliendibaas, kes nende tooteid kasutavad;
  • Kiirus ja kliendisõbralikkus. Raha kontole 15 minutiga on reaalne lubadus, mis teeb neist Eesti ühe kiireima laenupakkuja;
  • Krediidikonto mugav lahendus ilma lepingutasuta. Konto saab avada isegi mobiiliäpis. Krediidikonto lepingust saab 30 päeva jooksul taganeda kehtiva rahulolugarantii alusel.
  • Taotlemine nii Internetis kui Internetivabalt üle terve Eesti. Juhul, kui internetitoimingud tunduvad ebamugavad või -turvalised, saab laenutaotluse esitada ka nt MaXXima kaupluses.

Küll tuleb arvestada, et Credit24 väikelaenuga kaasnevad lepingutasud ning laenuintressid ei ole laenupakkujate väikseimad.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: IPF Digital Estonia OÜ

Telefon: 61 43 400

E-mail: klienditeenindus@credit24.ee

Klienditugi: E-R 9:00-20:00 / L-P 10:00-18:00 (sh. riigipühadel)

Koduleht: https://credit24.ee/

Maksimaalne laenusumma: krediidikontol 4000€, väikelaenudel 10 000€

Maksimaalne laenuperiood: 60 kuud

Intress alates: 0% (uue kliendi väikelaenu pakkumine)

Laenu laekumine: kiire, ei toimi ööseti.

Tegutseb alates: september 2015

Arvustusi mujalt

Credit24 arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt