Credit24 – turu soodsaim krediidikonto

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Credit24

Credit24 võib nii mõnelegi spordisõbrale tunduda kui üks järjekordne võrkpalli meistriliiga. Credit24 võrkpalli ja sporti tõepoolest toetab! Tegelikkuses on Credit24 taga  tuntud ja usaldusväärse laenupartner nii Baltikumis, sh ka Eestis, kui Soomes. Credit24 on finantsiline taustajõud, mis aitab rahaasjad paindlikult kontrolli all hoida. See on nende lubadus!

 

Mis on Credit24 ja kuidas see toimib?

Credit24 on (lisaks võrkpallile) alati toetamas ilma tagatiseta lühiajaliste väikelaenu vajajat – seda kas konkreetse väikelaenu või paindlikuma krediidikonto abil. Credit24 bränd kuulub International Personal Finance PIc gruppi, Eestis opereerib laenupakkujat IPF Digital Estonia OÜ.

Krediidikonto avamisel puudub Credit24-s lepingutasu ning vajaduspõhine konto ise on paindlik ja mugav kasutada,  toimides taustajõul oleva rahatagavarana. Just kindlustunne, paindlikkus ning lepingutasu puudumine teeb Credit24 krediidikonto nende aina populaarsust koguvaks laenutooteks. Väikelaen on ühekordne “rahasüst”, krediidikonto on justkui mitmekordne “rahateenus”, mida saab vastavalt vajadusele tarbida.

Credit24 lubab oma klientidele kiiret teenindust ning raha kätte isegi 15 minuti jooksul! Laenu taotlema asudes on kohe pärast taotluse esitamist võimalik laenule vastus saada. Kiirele mehhanismile vaatamata, on laenutaotluse vastuse aluseks laenutingimused: vanus, igakuine sissetulek, varasem finantskäitumine ning potentsiaalsed kirjed maksehäireregistris. Seega kiirus siin ei päästa ning “laenusõel” tuleb igal juhul läbida.

Credit24 puhul toimub laenamine üldiselt päevasel perioodil- öösiti kiiret rahasüsti võimalik saada ei ole.

 

Credit24 laenud: väikelaen ja krediidikonto

Credit24 laenu taotlemist iseloomustab eelkõige laenamise lihtsus – vastuse oma laenutaotlusele saad sisuliselt kohe.  Elu on liiga lühike, et seda laenutaotluse vastuse närvilises ootuses veeta, onju?

Credit24 krediidikonto limiit ulatub 4000 euroni, väikelaenu on Credit24 vahendusel võimalik saada 50 eurost alates 10 000 euroni. Makseperioodiks on kuni 60 kuud (s.o 5 aastat). Laenu eesmärk ja raha kasutamise viis Credit24 laenuandja jaoks oluline ei ole.

Credit 24 laenud ei ole intressi poolest kõige odavamad, väikelaenul rakendub lepingutasu kuid krediidikonto avamisega lisanduvaid kulusid ei kaasne. Küll on Credit24 uutel klientidel võimalik saada intressivaba laenu kuni 500 euro ulatuses 30- päevase maksetähtajaga.

 

Miks valida Credit24 krediidikonto või väikelaen?

Peamised erinevused krediidikonto ja väikelaenu vahel on nende korduvus ja tingimused. Leia omale sobilikum lahendus!

Väikelaenu saad ühekordse summana oma arvele, laenamisel lisandub lepingutasu.

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart ja limiidi ulatuses kehtiv korduv teenus, millel puudub lepingutasu. Krediidikonto korral saad valida sobiliku maksegraafiku ning jälgida oma krediidiseisu Credit24 mobiiliäpi vahendusel.

Credit24 on juhtivaid lühiajaliste laenajaid Eestis ja nendelt laenamise kasuks räägib:

  • Usaldusväärsus ja pikaajaline kogemus, muuhulgas ka Baltikumis ja Soomes. Credit24-l on suur kliendibaas, kes nende tooteid kasutavad;
  • Kiirus ja kliendisõbralikkus. Raha kontole 15 minutiga on reaalne lubadus, mis teeb Credit24-st Eesti kiireima laenupakkuja. Credit24 kasutajad räägivad valdavalt head ka laenukontori klienditeeninduse kohta;
  • Krediidikonto mugav lahendus ilma lepingutasuta. Credit24 uuem toode krediidikonto toimib ilma lepingutasuta ning sobib uue aja liikuvale inimesele – konto saab avada isegi mobiiliäpis. Krediidikonto lepingust saab 30 päeva jooksul taganeda kehtiva rahulolugarantii alusel.
  • Taotlemine nii Internetis kui Internetivabalt üle terve Eesti. Juhul, kui internetitoimingud tunduvad ebamugavad või -turvalised, saab Credit24 laenutaotluse esitada ka nt MaXXima kaupluses.

Küll tuleb arvestada, et Credit24 väikelaenuga kaasnevad lepingutasud ning laenuintressid ei ole laenupakkujate väikseimad.

 

Credit24- ettevõtte andmed

Ettevõte: IPF Digital Estonia OÜ

Telefon: 61 43 400

E-mail: klienditeenindus@credit24.ee

Klienditugi: E-R 9:00-20:00 / L-P 10:00-18:00 (sh. riigipühadel)

Koduleht: https://credit24.ee/

Maksimaalne laenusumma: krediidikontol 4000€, väikelaenudel 10 000€

Maksimaalne laenuperiood: 60 kuud

Intress alates: 0% (uue kliendi väikelaenu pakkumine)

Laenu laekumine: kiire, ei toimi ööseti.

Tegutseb alates: september 2015

 

Veel arvustusi

Credit24

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami