Leia sobiv krediidikonto
Võrdle tuntud laenupakkujaid
Taotle pakkuja veebilehel

Krediidikonto pakkujad

Ava tasuta krediidikonto ja taga finantsstabiilsus ootamatute väljaminekute ees. Taotluse saad esitada mugavalt laenupakkuja veebilehel.
Summa:
Periood:
Leitud laenupakkumist
Leitud 1 laenupakkumine
Kahjuks pakkumisi ei leitud. Muuda otsingu parameetreid!
Kuva järgmised

Krediidikonto pakub kombinatsiooni paindlikkusest, kontrollist ja kiirusest, aidates hallata ootamatuid rahalisi olukordi ja finantseerida neid ilma tavapärase laenu võtmiseta.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on finantsteenuse liik, mis võimaldab raha laenata kuni teatud limiidini, mida saab kohandada vastavalt tarbija vajadustele ja krediidivõimekusele. Erinevalt tavalisest laenust, kus laenusumma makstakse välja korraga, annab krediidikonto vabaduse kasutada vahendeid järk-järgult, tasudes intressi ainult kasutatud summalt. Näiteks, kui krediidikonto limiit on 5000 eurot ja sellest kasutatakse 2000 eurot, siis intressi arvestatakse ainult 2000 euro pealt.

Krediidikonto eelised

Mõned eelised päriselu näidetel:

 1. Kindel tagavara: Võtame näiteks Jaani, kes kasutas oma krediidikontot, et katta ootamatu autoremondi kulu 650 euro ulatuses. Tänu varasemalt avatud krediidikontole ei pidanud ta võlgu võtma tuttavate käest ja sai arve kenasti kohe tasutud.
 2. Paindlik maksegraafik: Tiiu otsustas kasutada krediidikontot, et rahastada kodu remonti järk-järgult. Tänu teenuse paindlikkusele saab ta iga kuu tagasi maksta erineva summa vastavalt sellele kui suured väljaminekud ehituspoes olid.
 3. Kiire laenuraha: Margus leidis mõned päevad enne järgmist palgapäeva soodsad viimase hetke lennupiletid ning kasutas selleks pisut krediidikonto vahendeid. Tänu varasemalt avatud teenusele oli ligipääs rahatagavarale kiire ja tulemuslik.
 4. Intress ainult kasutatud summalt: Annika eelistas krediidikontot traditsioonilise väikelaenule, sest leidis et intressi tasumine kasutatud limiidist on kokkuvõttes kuluefektiivsem ning aitab hoida paremat kontrolli laenu üle.

Kes pakuvad krediidikonto teenust?

Siin on brändid, kes pakuvad Eestis krediidiliinipõhist finantsteenust:

 • Ferratum
 • HyBa
 • Laen.ee
 • Smsraha.ee
 • Credit24
 • Creditea
 • Monefit
 • Boonuslaen

Järeldus

Krediidikonto pakub unikaalset kombinatsiooni paindlikkusest, kontrollist ja kiirusest, aidates hallata ootamatuid rahalisi olukordi või finantseerida projekte ilma tavapärase laenukoormuseta. Olgu see siis auto remont, kodu uuendamine või  kauaoodatud soojamaareis, krediidikonto annab vabaduse ja vahendid, et teha vajalikke kulutusi meelepärastel tingimustel.

Korduvad küsimused

Enamikul juhtudel saab krediidikonto avada ja kasutusele võtta kohe pärast taotluse heakskiitmist. Kui taotleja krediidivõimekus ei vasta pakkuja ootustele võib lõpliku otsuse tegemiseni aega kuluda järgmise tööpäevani.

Taotlejad peavad tavaliselt olema vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, omama regulaarset sissetulekut ning maksehäireteta krediidiajalugu.

Mõõdukas ja vastutustundlik krediidikonto kasutamine ei mõjuta kindlasti krediidiskoori. Vastupidi, pidev taotlemine ja pakkumiste küsimine teiste turuosaliste käest võib skoori isegi vähendada. 

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt