GDPR ja küpsised

Käesolev andmekaitsetingimuste dokument järgib andmekaitse üldregulatsiooni (GDPR – General Data Protection Regulation) ja käsitleb isikuandmete töötlemist juhul, kui veebilehe külastaja kasutab veebilehte www.kiirlaenud.ee (edaspidi: Kiirlaenud.ee). Isikuandmete edastamine Kiirlaenud.ee-le on vajalik selleks, et külastaja saaks kasutada meie veebilehe funktsionaalsust täies mahus. Isikuandmete all mõistetakse informatsiooni, mis käib tuvastatud või tuvastatava isiku kohta (edaspidi: Külastaja).

Isikuandmete töötlemise alla kuuluvad järgmised võtted: kogumine, säilitamine, muutmine, taastamine, kasutamine, avaldamine, edastamine, aga ka kustutamine või hävitamine. Isikuandmeid töödeldakse ainult Külastaja nõusolekul, va. olukord, kui konkreetsete andmete töötlemise õigus või kohustus on tagatud seadusandlusega.

1. Miks Kiirlaenud.ee isikuandmeid töötleb?

Kiirlaenud.ee töötleb Külastaja isikuandmeid kasutajakogemuse parandamise, turunduslikul või Külastajaga kontakti võtmise eesmärgil.

2. Milliseid andmeid Kiirlaenud.ee kogub?

Kiirlaenud.ee töötleb kolme eri tüüpi andmeid: isikuandmeid, mitteisikulisi andmeid ning veebiküpsiseid.

2.1 Isikuandmed

Kiirlaenud.ee töötleb järgmisi Külastaja isikuandmeid:

1. Ees- ja perekonnanimi 
2. E-posti aadress

Ja seda ainult juhul, kui isik on need avaldanud Kiirlaenud.ee kontakt- või uudiskirjaga liitumisvormi täitmisel; blogipostituste kommenteerimisel ning on sh isiklikult nõustunud meie andmekaitsetingimustega.

2.2 Mitteisikulised andmed

Kiirlaenud.ee veebilehte võib külastada igaüks ilma isikuandmeid sisestamata. Sellisel juhul on info, mida jagatakse, seotud ainult Külastaja külastuse sessiooniga. Sellist infot nimetatakse mitteisikuliseks infoks ja töödeldakse tingimusel kui Lugeja annab isiklikult nõusoleku küpsiste kasutamise teavitusele veebilehele saabudes!

Mitteisikulisi andmeid kogume Google Analytics veebistatistika programmi abil. Sellist teavet kasutatakse ainult veebilehe kasutajakogemuse parendamiseks. Mitteisikulised andmed on külastuse pikkus, kuupäev ja kellaaeg, regioon, linn, vaatamised, sisenemise lehekülg, väljumise lehekülg, viimane liikluseallikas, sisenemised reklaamilt, otsingusüsteem, reklaamisüsteem jms.

2.3 Küpsised

Tagamaks Kiirlaenud.ee veebilehe kvaliteetsuse ning funktsionaalsuse, kasutame oma kodulehel veebiküpsiseid. See on vajalik selleks, et teha veebileht Külastajale atraktiivsemaks ja käepärasemaks (näiteks kui tihti kasutaja külastab veebilehte ja milliseid lehekülgi, millist veebilehitsejat ning tarkvara kasutab jms.)

Küpsised on tekstifailid, mis jäävad Külastaja arvutisse. Küpsised ei ole kahjulikud, ei sisalda pahavara ega pole seotud konkreetse isiku või IP-aadressiga. Enamik küpsiseid kustuvad automaatselt pärast seda, kui Külastaja on oma veebilehitseja sulgenud.

Kõik tuntumad veebilehitsejaid (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer ja Safari ) võtavad veebiküpsised vastu vaikimisi. Iga Külastaja saab oma turvalisuse seadeid ise muuta ning veebiküpsiste vastuvõtu tõkestada või täielikult keelata.

Kiirlaenud.ee kasutab oma veebilehel Google Analytcsi ja Külastaja veebilehitseja küpsised. Iga Külastaja annab küpsiste kasutamisele vaikimisi nõusoleku kui alustab veebilehe kasutamist!

3. Küpsiste blokeerimine veebilehitsejas

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks:

1. Internet Explorer
2. Crome
3. Firefox 
4. Opera
5. Safari

Hoiatus! Kui te keelate veebiküpsiste vastuvõtu, võib osa Kiirlaenud.ee veebilehe funktsioone lakata töötamast või sisulehti võidakse kuvada ebakorrektselt.

4. Kui kaua Kiirlaenud.ee külastaja isikuandmeid säilitab?

Kiirlaenud.ee säilitab Külastaja isikuandmeid senikaua, kuni Külastaja ei nõua oma isikuandmete eemaldamist.

5. Kuidas Kiirlaenud.ee külastaja isikuandmeid säilitab?

Kiirlaenud.ee säilitab Külastaja isikuandmeid turvalises Zone Media OÜ (zone.ee) serveris, millele on ligipääs ainult Kiirlaenud.ee domeeni omanikul.

6. Külastaja õigused

Külastajal on õigus:

  • saada töödeldavate isikuandmete kohta teavet;
  • saada ligipääs oma isikuandmetele;
  • nõuda valede, ebatäpsete või puudulike isikuandmete parandamist, samuti asendada ja/või täiendada isikuandmeid. Külastaja vastutab lisatud või muudetud andmete õigsuse eest;
  • eemaldada oma isikuandmed, kui neid pole enam vaja või kui isikuandmete töötlemine on ebaseaduslik, va. olukord, kui Kiirlaenud.ee-l on seaduslik õigus Külastaja andmeid säilitada;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist või keelamist turunduse eesmärgil;
  • esitada kaebus Andmekaitse Inspektsiooni.

8. Küsimustele vastamine

Kui Külastajal on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Kiirlaenud.ee on tema isikuandmete töötlemisel rikkunud tema õigusi, võtke ühendust e-posti aadressil info@kiirlaenud-ee.vserver.zonevs.eu Kirjas kirjeldage oma päringu sisu. Kiirlaenud.ee kohustub kliendi päringutele vastama 30 päeva jooksul.

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt