Raha24 – turu üks kiireim laenupakkuja

Raha24 kiirlaen

Raha24 väikelaen on nagu hea sõber – alati Sinu jaoks olemas! Ei ole juhuslik, et just selline piltlik väljend Raha24 krediiditeenust iseloomustab. On ilmselge, et 24 siinkohal tähendab iga viimast kui tundi ööpäevas, mil Raha24 on Sind rahaasjades valmis aitama. Ja nii esmaspäevast pühapäevani.

Mis on Raha24 ja kuidas see toimib?

Suure tõenäosusega on Raha24 (edaspidi: R24) mahe roheline toon ning paindlikud kiired krediidilubadused Sulle läbi Internetiavaruse või  muu meedia juba mõneti tuttavad. R24 näol on tegemist BB Finance OÜ hallatava paindliku krediidikontoga ehk moodsa aja ning kiire inimese jaoks loodud laenutootega.

Sisuliselt pakub R24 laenu asemel virtuaalse krediitkaardi, mis sarnaneb olemuselt ja tingimuselt väikelaenuga, kuid pakub tänasesse ühiskonda sobivat mugavat ja väga paindlikku lähenemist. Võib isegi öelda, et selle teenusepakkuja krediidikonto on uudne lähenemine rahalaenamisele.

Raha24 laenud

Raha24 pakub palju erinevaid tarbimislaene. Teenuste valikus on esindatud väikelaen, kiirlaen, autolaen, remondilaen, reisilaen, ärilaen, tarbimislaen kui ka refinatseerimislaen. Tarbimislaenudest täpse ülevaate saamiseks avage Raha24 laenud.

R24 krediidikonto limiidiks on 5000 eurot ja maksimaalseks laenuperioodiks kuni 60 kuud. Laenatud raha saad kasutada oma soovide järgi ning vastavalt vajadusele. Finantsjärje äkilisel paranemisel ei olegi tarvis raha üldse kasutada – saad endale laenatud “krediidilimiidi” hoida mõneks ootamatuks olukorraks. Intresse tuleb tasuda vaid kasutatud krediidisumma pealt.

R24 teenust iseloomustab eelkõige kiirus. Laenutaotluse vastused saabuvad mõne minutiga nagu ka raha kontole. Ja nii 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Just kiirus ja paindlikkus teeb R24-st Sinu kindla laenupartneri täiesti ootamatutes olukordades.

Hea teada: R24 lehel asub kasulik rahablogi, kust lisaks põnevatele kampaaniatele ja uudistele leiab põnevaid raha säästmise ja investeerimise nippe, mida jagab muuhulgas Eesti tuntuim finantsblogija Rahakratt.

Miks valida Raha24?

Raha24 on usaldusväärne, kiire ja paindlik laenupartner – nagu hea sõber, kes on alati olemas.

Lisaks pakutakse:

  • Personaalset laenulimiiti kuni 5000 euro ulatuses kuni 60ks kuuks. Igale kliendile leitakse sobilik lahendus, pidades silmas tema võimalusi ja finantskäitumist.
  • Tasuta krediidikonto avamist ja haldamist.
  • Tasuta laenu maksepuhkust kaitsmaks ootamatute olukordade vastu. R24 tuleb ausale kliendile vastu ettenägematutes situatsioonides ning pakub selleks puhuks tasuta laenupuhkust.
  • Intressi alates 2% kuus.
  • Igapäevast klienditeenindust, mis on alati valmis Sinu finantsprobleemide lahendamisel aitama.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: BB Finance OÜ

Telefon: 66 20 502

E-mail: info@raha24.ee

Klienditugi: E-P /24h

Koduleht: https://raha24.ee

Maksimaalne laenusumma: 5000 €

Maksimaalne laenuperiood: 60 kuud

Intress alates: 2% kuus

Raha laekumine: kiire, pigem minutite küsimus

Eristuv omadus: kuni 2000 € suurune laen ilma pangakonto väljavõtteta

Tegutseb alates: juuli 2006

Arvustusi mujalt

Raha24 arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt