Raha24 – turu üks soodsaim väikelaenupakkuja

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Raha24 väikelaen

Raha24 on nagu hea sõber – alati Sinu jaoks olemas! Ei ole juhuslik, et just selline piltlik väljend Raha24 krediidikontot iseloomustab. On ilmselge, et 24 siinkohal tähendab iga viimast kui tundi ööpäevas, mil Raha24 on Sind rahaasjades valmis aitama. Ja nii esmaspäevast pühapäevani.

 

Mis on Raha24 ja kuidas see toimib?

Suure tõenäosusega on Raha24 mahe roheline toon ning paindlikud kiired krediidilubadused Sulle läbi Internetiavaruse või  muu meedia juba mõneti tuttavad. Raha24 näol on tegemist BB Finance OÜ hallatava paindliku krediidikontoga ehk moodsa aja ning kiire inimese jaoks loodud laenutootega.

Sisuliselt pakub Raha24 laenu asemel virtuaalse krediitkaardi, mis sarnaneb olemuselt ja tingimuselt väikelaenuga, kuid pakub tänasesse ühiskonda sobivat mugavat ja väga paindlikku lähenemist. Võib isegi öelda, et Raha24 krediidikonto on uudne lähenemine rahalaenamisele.

 

Raha24 laenud

Raha24 pakub palju erinevaid tarbimislaene. Teenuste valikus on esindatud väikelaen, kiirlaen, autolaen, remondilaen, reisilaen, ärilaen, tarbimislaen kui ka refinatseerimislaen.

Tuvastasime, et kõik laenutooted on neil samade tingimuste ja krediidi kulukusega. Esmakliendid saavad laenu 20% KKM-ga. Teistkordsel laenamisel on KKM juba kuni 56%. Täpsema ülevaate saamiseks avage Raha24 laenud.

Raha24 krediidikonto limiidiks on 5000 eurot ja maksimaalseks laenuperioodiks kuni 60 kuud. Laenatud raha saad kasutada oma soovide järgi ning vastavalt vajadusele. Finantsjärje äkilisel paranemisel ei olegi tarvis raha üldse kasutada – saad endale laenatud “krediidilimiidi” hoida mõneks ootamatuks olukorraks. Intresse tuleb tasuda vaid kasutatud krediidisumma pealt.

Raha24 teenust iseloomustab eelkõige kiirus. Laenutaotluse vastused saabuvad mõne minutiga nagu ka raha kontole. Ja nii 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Just kiirus ja paindlikkus teeb Raha24st Sinu kindla laenupartneri täiesti ootamatutes olukordades.

Hea teada: Raha24 lehel asub kasulik rahablogi, kust lisaks põnevatele kampaaniatele ja Raha24 uudistele leiab põnevaid raha säästmise ja investeerimise nippe, mida jagab muuhulgas Eesti tuntuim finantsblogija Rahakratt.

 

Miks valida Raha24?

Raha24 on usaldusväärne, kiire ja paindlik laenupartner – nagu hea sõber, kes on alati olemas.

Lisaks pakub Raha 24:

  • Personaalset laenulimiiti kuni 5000 euro ulatuses kuni 60ks kuuks. Igale kliendile leitakse sobilik lahendus, pidades silmas tema võimalusi ja finantskäitumist.
  • Tasuta Raha24 krediidikonto avamist ja haldamist.
  • Tasuta laenu maksepuhkust kaitsmaks ootamatute olukordade vastu. Raha24 tuleb ausale kliendile vastu ettenägematutes situatsioonides ning pakub selleks puhuks tasuta laenupuhkust.
  • Intressi alates 2,9% aastas, mis teeb Raha24 Krediidikonto üheks soodsamaks väikelanuks Eestis.
  • Kiiret 24/7 ja 7 päeva nädalas klienditeenindust, mis on alati valmis Sinu finantsprobleemide lahendamisel aitama.

 

Raha24 – ettevõtte andmed

Ettevõte: BB Finance OÜ

Telefon: 66 20 502

E-mail: info@raha24.ee

Klienditugi: E-P /24h

Koduleht: https://raha24.ee

Maksimaalne laenusumma: 5000€

Maksimaalne laenuperiood: 60 kuud

Intress alates: 2,9%

Raha laekumine: kiire, pigem minutite küsimus

Tegutseb alates: juuli 2006

 

Veel arvustusi

Raha24

 

Kiirlaenud.ee - mis veebileht see on?

Kiirlaenud.ee - mis veebileht see on?

Kiirlaenud.ee - spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Leave a Replay

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kuu soodsaim laenupakkumine

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami