Ferratum – eesti esimene kiirlaenude pakkuja

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Ferratum-screen

Ferratum on Maltalt pärit kiir-ja väikelaenudele spetsialiseerunud laenuandja, kes on aastast 2006 ka Eesti esimene kiirlaenude pakkuja. Olles pikaajalise kogemusega, suudab Ferratum ise välja tuua tervelt 50 põhjust, miks peaks laenusoovija just neilt laenama.

Sa ei ole ainuke, kui esmalt meenub Sulle Ferratumiga seoses võimalus laenata 300€ ja tagasi maksta vaid 301€. Või laenamine suisa 0 intressiga. Neid reklaame teame me kõik!

 

Mis on Ferratum ja kuidas see toimib?

Ferratum on enam kui 25 riigis tegutsev juhtiv finantsteenuse pakkuja, kellel on tänaseks rohkem kui 2 miljonit klienti. Pikaajaline kogemus teenib nende üllast eesmärki, et pakkuda tarbijale paindlikku laenu ja parimat klienditeenindust.

Täna on Ferratumi peamiseks laenutooteks ootamatusteks sobilik paindlik laenulimiit, mida mõningad laenupakkujad ka “krediidikontoks” kutsuvad. Lisaks pakub Ferratum tagatiseta tarbimis- ja väikelaenu.

Ferratumi laenamise protsess on mugav, kiire ning sooritatav ka Ferratumi iseteeninduses.

 

Ferratumi laenud: laenulimiit

Laenulimiit on Ferratumi peamine laenutoode, mis täna asendab Ferratumi kiirlaene. Ferratum on tuntud uutele klientidele väga heade tingimustega laenamise poolest. Nii on uuel kliendil võimalik Ferratumi laenulimiit ehk virtuaalne krediitkaart või virtuaalne rahatagavara saada üsna soodsate tingimuste ja sisuliselt nullintressiga. Üldiselt pakubki Ferratum pigem tagatiseta laene väiksemate kulutuste katteks

Laenulimiidi taotlemine on kliendile alates 19. eluaastast tehtud lihtsaks ja veebipõhiseks. Laenulimiit laenutootena on äärmiselt paindlik ning sobilik liikuvale uue aja inimesele.

Laenamisel lähtub Ferratum vastutustundliku laenamise põhimõttest, kus vaadatakse konkreetse laenu ja summa sobivust laenaja finantskäitumisega. Ferratum ei nõua konkreetselt palgatõendit, küll aga ülevaadet sissetulekutest. Maksehäirega laenusoovijatele Ferratum laenu ei paku.

Ferratum pakub ekstreemsetes ja ootamatutes oludes, kus kõik probleemid juhtuvad ühel ajal, võimalust saada ka laenulisa. Nii saab leida lahenduse olukordades, kus näiteks lisaks hambaravile ka auto kiiret remonti vajab. Laenulisa kehtib vaid krediidilimiidi puhul ning võimaldab suurendada laenusummat enne laenu lõplikku tasumist.

 

Miks laenata Ferratumist?

Ferratum on pikaajalise laenamise kogemusega ja rahvusvahelise tuntusega ettevõte, kes oli esimene kiirlaenude pakkuja Eestis. Nende usaldusväärsust tõestab ka esinatus 25 riigis ja rohkem kui 2 miljonit klienti.

Ferratum ise on mõelnud välja rohkem, kui 50 põhjust, miks just neid usaldada ja neilt laenata, meie toome välja peamised:

  • Ferratumi visioon aidata inimesi igapäevastes rahaasjades– seda läbi võimaluse leida kõigile ilma maksuvõlgnevuseta laenajatele sobilik laenutoode, summa ning aktsepteeritav tagasimaksegraafik;
  • kiire laenuprotsess ja väga heal tasemel klienditeenindus 7 päeva nädalas;
  • Ferratumi laenulimiit on mugav laenutoode, mis toimub justkui virtuaalne krediitkaart ning millele on võimalik vajadusel taotleda ka laenulisa;
  • Ferratumi laenud on pigem mõeldud lahenduseks ootamatute kulude katteks ning äkilisteks väljaminekuteks. Lahendus on kiire, usaldusväärne ja diskreetne;
  • Väga soodsad laenupakkumised, kui tead, et suudad tagasimakse teha juba järgmisel kuul. Samuti pakub Ferratum uskumatuid tingimusi esmakordsele laenajale.

 

Odavana näivad laenud tunduvad alati kui “vaba raha”, kuid on tegelikult samuti finantskohustused, mis tuleb tagasi maksta. Seega tasub enne laenu võtmist selle vajalikkuses kindlasti veenduda.

 

Ferratum- ettevõtte andmed

Ettevõte: Ferratum Bank p.l.c

Telefon: 6652 420

E-mail: ferratum@ferratumbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-19:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.ferratum.ee

Maksimaalne laenusumma: laenulimiit 4000€

Maksimaalne laenuperiood: 3- 120 kuud

Intress alates: 0%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

 

Veel arvustusi

Ferratum Bank

 

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami