Ferratum – krediidikontole orienteeritud laenuandja

Ferratum kiirlaen

Ferratum on Maltalt pärit kiirlaenudele spetsialiseerunud laenuandja, kes on aastast 2006 ka Eesti esimene kiirlaenude pakkuja. Olles pikaajalise kogemusega, suudab Ferratum ise välja tuua tervelt 50 põhjust, miks peaks laenusoovija just neilt laenama.

Sa ei ole ainuke, kui esmalt meenub Sulle Ferratumiga seoses võimalus laenata 300 € ja tagasi maksta vaid 301 €. Või laenamine suisa 0 intressiga. Neid reklaame teame me kõik!

Mis on Ferratum ja kuidas see toimib?

Ferratum on enam kui 25 riigis tegutsev juhtiv finantsteenuse pakkuja, kellel on tänaseks rohkem kui 2 miljonit klienti. Pikaajaline kogemus teenib nende üllast eesmärki, et pakkuda tarbijale paindlikku laenu ja parimat klienditeenindust.

Täna on peamiseks laenutooteks ootamatusteks sobilik paindlik laenulimiit, mida mõningad laenupakkujad ka “krediidikontoks” kutsuvad. Lisaks pakub Ferratum tagatiseta tarbimis- ja väikelaenu.

Ferratumi laenamise protsess on mugav, kiire ning sooritatav ka Ferratumi iseteeninduses.

Ferratumi laenud: laenulimiit

Laenulimiit on peamine laenutoode, mis täna asendab Ferratumi kiirlaene. Ferratum on tuntud uutele klientidele väga heade tingimustega laenamise poolest. Nii on uuel kliendil võimalik Ferratumi laenulimiit ehk virtuaalne krediitkaart või virtuaalne rahatagavara saada üsna soodsate tingimuste ja sisuliselt nullintressiga. Üldiselt pakubki Ferratum pigem tagatiseta laene väiksemate kulutuste katteks

Laenulimiidi taotlemine on kliendile alates 19. eluaastast tehtud lihtsaks ja veebipõhiseks. Laenulimiit laenutootena on äärmiselt paindlik ning sobilik liikuvale uue aja inimesele.

Laenamisel lähtub Ferratum vastutustundliku laenamise põhimõttest, kus vaadatakse konkreetse laenu ja summa sobivust laenaja finantskäitumisega. Ettevõte ei nõua konkreetselt palgatõendit, küll aga ülevaadet sissetulekutest. Maksehäirega laenusoovijatele Ferratum laenu ei paku.

Ferratum pakub ekstreemsetes ja ootamatutes oludes, kus kõik probleemid juhtuvad ühel ajal, võimalust saada ka laenulisa. Nii saab leida lahenduse olukordades, kus näiteks lisaks hambaravile ka auto kiiret remonti vajab. Laenulisa kehtib vaid krediidilimiidi puhul ning võimaldab suurendada laenusummat enne laenu lõplikku tasumist.

Miks laenata Ferratumist?

Ferratum on pikaajalise laenamise kogemusega ja rahvusvahelise tuntusega ettevõte, kes oli esimene kiirlaenude pakkuja Eestis. Nende usaldusväärsust tõestab ka esinatus 25 riigis ja rohkem kui 2 miljonit klienti.

Krediidiandja ise on mõelnud välja rohkem, kui 50 põhjust, miks just neid usaldada ja neilt laenata, meie toome välja peamised:

  • visioon aidata inimesi igapäevastes rahaasjades– seda läbi võimaluse leida kõigile ilma maksuvõlgnevuseta laenajatele sobilik laenutoode, summa ning aktsepteeritav tagasimaksegraafik;
  • kiire laenuprotsess ja väga heal tasemel klienditeenindus 7 päeva nädalas;
  • laenulimiit on mugav laenutoode, mis toimub justkui virtuaalne krediitkaart ning millele on võimalik vajadusel taotleda ka laenulisa;
  • laenud on pigem mõeldud lahenduseks ootamatute kulude katteks ning äkilisteks väljaminekuteks. Lahendus on kiire, usaldusväärne ja diskreetne;
  • väga soodsad laenupakkumised, kui tead, et suudad tagasimakse teha juba järgmisel kuul. Samuti pakutakse uskumatuid tingimusi esmakordsele laenajale.

Odavana näivad laenud tunduvad alati kui “vaba raha”, kuid on tegelikult samuti finantskohustused, mis tuleb tagasi maksta. Seega tasub enne laenu võtmist selle vajalikkuses kindlasti veenduda.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Ferratum Bank p.l.c

Telefon: 6652 420

E-mail: ferratum@ferratumbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-19:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.ferratum.ee

Maksimaalne laenusumma: laenulimiit 4000 €

Maksimaalne laenuperiood: 3- 120 kuud

Intress alates: 0%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

Arvustusi mujalt

Ferratum Bank arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt