Creditstar – kas tõesti krediidimaailma suurim staar?

creditstar.ee avaleht 02.12.2021

Creditstar.ee enam kui 10 aastat kogemust laenupakkujana räägib enda eest ja sestap keskendutaksegi lahendusele, mis aitab ette mõelda –  uudsele ja moodsale krediidikonto laenamise lahendusele.

Mis on Creditstar ja kuidas see toimib?

Creditstar bränd kuulub rahvusvahelisse CreditStar gruppi. Ettevõte pakub vaid üht laenutoodet – personaalset laenukontot, mis muudab kiire rahavajaduse paindlikuks laenuks.

Creditsari personaalset krediidikontot saab võtta justkui “rahavaru” kontona. Kogu laenulimiiti ei pea korraga kasutama, nt võid 2000 euro laenamisel kasutada esiti vaid 1000 ning ka intressi tasud vaid kasutatud rahalt.

Creditstari “rahavaru” konto saad avada täitsa tasuta ning kasutada just siis kui vajadus tekib. Kui konto on juba avatud, toimib raha laenamine väga mugavalt iga päev ja igal ajal SMS-i teel. Creditstari krediidikonto ongi uue aja SMS laen- ainult paindlikum, turvalisem ning veel mugavam.

Personaalse limiidi raames saad raha kasutada vajadusepõhiselt ja korduvalt. Näiteks saab 500 eurose limiidiga esiti laenata 100 eurot, kuid kui pärast on vajadus veel 300 euro jaoks, on allesolev krediit suisa 400 eurot. Krediidilimiit aitab ette mõelda!

Creditstarist laenamine

Laenukonto avamine Creditsaris käib lihtsalt ja veebipõhiselt. Iga  avaldusega tegeletakse personaalset, ja nii on krediidikonto limiit samuti personaalne. Konto avamisel on Sul justkui virtuaalne krediitkaart, mis on suurepärane kooslus krediitkaardi mugavusest ja varasemalt populaarsete SMS-laenude kiirusest. Creditsari krediidikonto sobib eelkõige “hädaolukorra” reserviks ja tagavaraks.

Creditsari krediiditeenuse kasutamiseks peab olema vähemalt 18 aastane ning olema ilma kehtiva maksehäireta. Konto avamiseks tuleb turvalisuse eesmärgil läbida ka isikutuvastus – arvesta, et see võib võtta pisut aega!

Intressid on Creditsaris pigem kõrged. Aga varasema laenu tagasimaksega maksad ka vähem intresse. Ehk intresse tasud vaid nende päevade eest, mil Creditstari krediidikontolt raha kasutasid.

Tagasimaksmise võimalused on paindlikud – juhul, kui Sul mingil põhjusel puudub finantsiline võimekus laen kokkulepitud ajaks tasuda, pakub Creditstar laenu pikendamist 15 või 30 päeva. Laenu pikendamine on Creditstaris tasuline teenus.

Miks laenata Creditsari krediidikontoga?

Creditstari krediidikontoga laenamise eest räägib eelkõige äärmiselt mugav võimalus saada endale n.ö hädaabi varuraha. Nii saad konto limiidi summaga mistahes ootamatuks olukorraks! Creditstari teenus on äärmiselt kiire ja lihtne kasutada.

Krediidikonto puhul puuduvad lepingutasud ja konto hooldustasud, ka laenutingimused on üsna paindlikud. Raha saab kätte sisuliselt iga päev- tööaeg on ka nädalalõppudel.

Kiirusega kaasnevad küll pigem suuremad intressikulud, kuid krediidikonto teenuse kasuks räägib asjaolu, et intresse makstakse vaid kasutatud krediidi pealt. Kontol seisva varuraha eest intresse tasuma ei pea, rahaline kindlus aga jääb.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Creditstar Group AS

Telefon: 6440567

E-mail: info@creditstar.ee

Klienditugi: E-P 9:00-21:00

Koduleht: https://www.creditstar.ee/

Maksimaalne laenusumma: 50 € -5000 € krediidikontona

Maksimaalne laenuperiood: 30 päeva kuni 36 kuud

Intress alates: 44%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

Arvustusi mujalt

Creditstar arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt