Bestcredit – mitmekülgne krediidiandja

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Bestcredit-screen

Bestcredit pakub mitmeid ja väga erinevaid laenutooteid, kuid nende tuntuim ja populaarseim on Bestcrediti tagatiseta väikelaen. Küll saab Bestcreditist laenata suuremaid summasid hüpoteeklaenudeni välja.

Bestcrediti üsna tuntud lillad värvitoonid toovad silme-ette pildi samas toonis 500 eurosest rahatähest ja viivad mõtted juba eos parimatele rahalahendustele. Põhjusega, Bestcrediti pikaajaline kogemus teeb neist tuntud ja turvalise krediidiandja.

 

Mis on Bestcredit?

Bestcredit on Eestis üsna tuntud ja pikaajalise kogemusega krediidiandja. Kõige enam iseloomustab Bestrcreditit erinevate laenuvõimaluste suur varieeruvus, kusjuures populaarseimaks laenutooteks on tagatiseta väikelaen.

Bestcrediti laene saab väga erinevateks eesmärkideks, millest leiab sobilikke nii era- kui äriisik, kes laenu vajab. Mitmekülgsed laenud hõlmavad endas laene nagu.

Eraisikulaenud:

 • väikelaen ehk laen ootamatuteks kulutusteks;
 • kinnisvaralaen ehk laen kinnisvara tagatisel;
 • reisilaen ehk laen maailma avastamiseks või mesinädala;
 • käenduslaen ehk laen tarbimiseks teise inimese käenduse abil.

 

Ärilaenud:

 • ehituslaen ehk laen ettevõtte ehituse kulude finantseerimiseks või ettevõtte kinnisvara arendusprotsesside käivitamiseks;
 • ärilaen ehk eraldi laen ettevõtetele sh käibekapitalilaen ja investeerimislaen.

 

Bestcredit aitab sisuliselt igasuguse laenuvajadusega. Tasub meeles hoida, et nende laene iseloomustavad pigem kõrgemad intressid.

 

Bestcreditist laenud: parimad rahalahendused kõigile

Bestcreditist laenamine on mugav ja kiire ning erinevate laenutoodete varieeruvus on suur.

Ettevõtte populaarseimaks laenutooteks on tagatiseta väikelaen. Üldised laenutingimused on üsna konkreetsed. Laenata saab alates 18. eluaastast püsiva sissetuleku ja ilma kehtivate maksehäiretega kodanikud. Laenu eesmärk väikelaenu korral ei ole laenuandjale oluline.

Bestcrediti laenupakkumiste puhul on ainsaks lisakuluks laenuintress, kuid tasub kindlasti laenu eel intressitingimusi täpsemalt uurida. Laenuintress sõltub laenusummast, laenuperioodist ning maksegrrafikust. Laenusummad ulatuvad 200st eurost alates kuni 5000 euroni, makseperioodi aga 3 kuust 60 kuuni.

Lisaks väikelaenule ja tarbimislaenule pakutakse veel erinevaid laenutooteid:

 • Käenduslaen on võimalus saada sisuliselt 1000 – 5000 euro suurust väikelaenu pisut soodsamatel tingimustel – s.o 24% aastane intress. Küll aga on laenaja poolt vajalik tagatiseks vähemalt ühe füüsilise isiku käendus. Maksegraafik sõlmitakse kliendiga kokkuleppel.
 • Reisilaen on sihtotstarbeline laen mõeldud vaid kas osaliselt või täielikult reisikulude katteks. Reisilaen toimib nagu krediidikonto või virtuaalne krediitkaart laenulimiidi alusel, lisaks saab tasuta kaasa reisitõkkekindlustuse.
 • Kinnisvaralaenu saab vaid kinnisvara tagatisel ning mängima hakkavad kinnisvaralaenu eripärad – laenu saab vaid 75% ulatusel kinnisvara väärtusest, protsessid on pikemad ning vajavad kindlustust, notarit ning kaasavad üldjuhul ka lepingutasusid.

 

Miks laenata Bestcreditist?

Bestcrediti krediidipakkuja poolt räägivad juba ettevõtte pikaajaline kogemus ja usaldusväärsus.

 • Lisaks pakutakse üsna suurt hulka erinevaid laenutooteid, mille hulgast iga laenaja enda jaoks kõige sobilikuma leida saab: alates tarbimiseks mõeldud väikelaenudest, lõpetades kinnisvaralaenude ning isegi äri investeerimislaenudega. Valik on lai!
 • Laenusummad on erinevad, teenides erinevaid vajadusi. Väikelaenude summad ulatuvad 5000 euroni ning suuremad kinnisvaralaenud kõigi laenutingimuste täitmisel isegi kuni 500 000 euroni.
 • Laenu taotlemine käib mugavalt Bestcrediti iseteeninduses, kus saab mugavalt väikelaenu taotlusi esitada, oma kliendistaatust ning lisateenuseid näha. Eriti hõlpsalt pääseb iseteenindusele ligi läbi Bestcrediti äpi. Laenu väljamaksed võivad võtta paar päeva.
 • Lisateenusena pakub Bestcredit laenu- ning võlanõustamist.

 

Bestcredit- ettevõtte andmed

Ettevõte: Bestcredit OÜ

Telefon: 6789 000

E-mail: info@bestcredit.ee

Klienditugi: E-R 9:00-21:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.bestcredit.ee/

Maksimaalne laenusumma: väikelaenul 200€- 5000€, kinnisvaralaen kuni 500 000€

Maksimaalne laenuperiood: väikelaenul kuni 60 kuud, kinnisvaralaenul kuni 15 aastat.

Intress alates: 33,12%

Laenu laekumine: sama päev – paar päeva

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami