SMSraha, SMSmoney ja Laen.ee plussid ja miinused

Smsraha

SMSraha, SMSmoney ja Laen.ee on justkui kolmikud. Nad kuuluvad ühte perekonda Placet Group OÜ kaubamärgi alla, näevad visuaalselt ka sarnased välja ning pakuvad üsna sarnaseid tooteid. SMSraha, SMSmoney ja Laen.ee tänased peamised laenutooted keskenduvad eelkõige krediidikonto lahendusele. Ettevõttel on pikaajaline kogemus ning usaldusväärse laenupakkuja tuntus.

SMSraha

SMSraha keskendub eelkõige krediidikontole ning väikelaenudele. Laenuraha vabaks otstarbeks on võimalik saada oma arvele vaid loetud minutitega. Kiiruses ei ole SMSrahale laenuandjate seas vastast! Tegemist on kiire ja mugava laenuplatvormiga.

SMSraha on ühtlasi ka üks Eesti vanimaid ja tuntumaid laenuandjaid,  olles ka turvaline laenukontor. Paindliku krediidikonto ehk Sinu virtuaalse krediitkaardi limiidid algavad 300st ja lõpevad 5000 euroga. Väikelaenu summad ulatuvad paarisajast 1000 euroni.

SMSraha krediidikonto

SMSraha krediidikonto tingimused on võrreldes väikelaenuga üldjuhul oluliselt paindlikumad ning krediidikonto olemusest sõltuvalt kliendisõbralikumad. Näiteks puudub SMSraha krediidikontol lepingutasu, jääb vabadus valida maksetähtajad ning vajadusel saada isegi tasuta maksepuhkust. Krediidikonto ülemine limiit on 5000 eurot ja intress rakendub vaid laenatud summale.

Lisaks tuleb arvestada, et ka superkiirust näitaval laenufirmal on prioriteedid. SMSrahas teenindatakse esmajärjekorras just krediidikonto taotlusi.

***

SMSraha kaudu on tegelikkuses võimalik saada veel paindlike tingimustega nii ärilaene kuni 20 000 euro ja ka hüpoteeklaene isegi kuni 100 000 euro väärtuses. Lisaks saab läbi SMSraha varasemalt võetud laene refinantseerida ehk omavahel liita.

Pea meeles, et maksehäirega SMSraha juurest laenata võimalik ei ole!

SMSraha andmed

Ettevõte: Placet Group OÜ

Telefon: 6 63 0110

E-mail: info@smsraha.ee

Klienditugi: E-R 8:00-20:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.smsraha.ee/

Maksimaalne laenusumma: krediidikonto kuni 5000 €, väikelanud kuni 1000 €, hüpoteeklaenud kuni  10 000 €

Maksimaalne laenuperiood: väikelanud ja krediidikonto 60 kuud, suuremad laenud kuni 15 aastat.

Intress alates: 9%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

Veel arvustusi SMSrahast

SMSraha arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)


Laen.ee

Laen.ee keskendub samuti tänapäeva liikuva inimese jaoks mugavale krediidikontole, mis on justkui uue aja SMS laen. Küll on laen.ee kaudu võimalik saada ka suuremas summas, isegi kuni 7500 euro ulatuses tarbimislaenu. Kuigi tegemist on tarbimislaenu, mitte kiirlaenuga, pakub Laen.ee alati äärmiselt kiiret teenust mõistlikel tööaegadel suisa esmaspäevast pühapäevani. Laen.ee võib olla Sinu kiire võimalus rahaks!

Laen.ee-screen

Laen.ee kaudu laenamine

Laen.ee’d iseloomustab lisaks krediidikontole kiire laenamine suuremaks tarbimiseks. Tarbimislaenu limiit ulatub 7500 euroni, tagatise olemasolu vajalik ei ole ning intress jääb siinjuures tagatiseta laenu kohta väga mõistlikule ca 20% tasemele. Tarbimislaenu makseperiood on 3-60 kuud ning laenamiseks peab olema vähemalt 22-aastane.

Laen.ee poolt on veel võimalik saada ka tüüpilist kiirlaenu ja olemasolevate laenude refinantseerimise ehk laenude liitmise teenust. Refinantseerimine võimaldab liita kõik tänased erinevate teenusepakkujate kehtivad laenud, sh kiirlaenud, tarbimislaenud jmt, kokku üheks laenuks ja säästa seega igakuiselt laenukuludelt.

Laen.ee andmed

Ettevõte: Placet Group OÜ

Telefon: 6 63 0110

E-mail: info@laen.ee

Klienditugi: E-R 8:00-20:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.laen.ee/

Maksimaalne laenusumma: krediidikonto 100 € kuni 5000 €, väikelanud kuni 7500 €

Maksimaalne laenuperiood: väikelanud ja krediidikonto 60 kuud, suuremad laenud kuni 15 aastat.

Intress alates: 15%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

Veel arvustusi Laen.ee kohta

Laen.ee arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)


SMSmoney.ee

SMSmoney pakub erinevaid laenutooteid, kuid enim on nad tuntud ja spetsialiseeruvad mugavale krediidikontole ning väiksematele kiir- ja tarbimislaenudele. Sealt ka nende nimi – “SMS” ja “laen” panevad endiselt mõtte “piiksuma”, mis tähendab, et raha saab kiiresti. Ja SMSmoney.ee- st saab raha tõepoolest minutitega!  Seda loomulikult juhul, kui vastad kõigile laenuvõtja tingimustele. Nagu üldiselt kompenseeritakse kiire reageerimine pigem kopsakate laenuintressidega

SMSmoney kasuks räägib pikaajaline kogemus, laenuturul ollakse juba 2010-st aastast.

Smsmoney-screen

SMSmoney.ee kaudu laenamine

SMSmoney tuntum ja peamine laenutoode on tänapäeva maailma ning kiireks laenamiseks mugav krediidikonto ehk virtuaalne krediitkaart. Krediidikonto maksimaalne limiit on kuni 5000 eurot. Intress on küll keskmisest krõbedam, kuid seda tuleb tasuda vaid kulutatud summa ulatuses.

Juhul, kui reaalne laenu vajadus on laenatud summast väiksem, jääb ülejäänud limiit n.ö reservi. Krediidikontole laenu taotlemine on kiire ja makseperioodi valik mugav  – 12, 24 või 36 kuud. Laenajal on isegi võimalik leida sissetulekute ning tarbimisharjumuste järgi omale kõige sobilikum maksekuupäev.

Krediidikonto laenamise kasuks räägib ka taotluse eelisjärjekord, väljamaksed on sisuliselt kohesed ning kaetud Eesti suuremate pankadega, et raha liikumine laenajale eriti kiire oleks.

SMSmoney- ettevõtte andmed

Ettevõte: Placet Group OÜ

Telefon: 6 63 0110

E-mail: info@smsmoney.ee

Klienditugi: E-R 8:00-20:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://www.smsmoney.ee/

Maksimaalne laenusumma: krediidikonto 100€ kuni 5000€, väikelanud kuni 7500€

Maksimaalne laenuperiood: väikelaenud ja krediidikonto 60 kuud

Intress alates: 17,87%

Laenu laekumine: minutite kuni tunniga

Veel arvustusi SMSmoney kohta

SMSmoney arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laen kiirelt ja mugavalt

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga.

Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 52,08% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2462,20€ (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress  (42,66%). Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt