TF Bank – laenud mõistlikele inimestele

Tfbank-screen

TF Bank ajalugu algab Rootsist juba 80ndate aastate lõpul, tänaseks on tegevus lisaks Põhjamaadele ja Baltikumile veel Saksamaal, Austrias ja Poolas. TF Banki eripära on tegutsemisvorm – pank toimib nišipangana ning pangateenuseid osutatakse läbi spetsiaalse automatiseeritud  IT platvormi.

TF Bank lubab mõistlikke laene mõistlikele inimestele ning  mõistlikel tingimustel. Juurtest lähtuvalt Põhjamaiselt tagasihoidlik ja vaoshoitud. Siiski peidab nende esmapilgul range ja minimalistlik põhjamaine stiil endas väga paindlikku laenupartnerit.

Mis on TF Bank?

TF Bank (edaspidi: TFB) on Rootsi päritoluga internetipõhine finantsplatvorm, mis pakub erinevaid laenuteenuseid vastutustundliku laenamise põhimõttel. Laenu saamisele eelneb laenuvõtja põhjalik krediidianalüüs, et laen oleks laenajale jõukohane. Taotlemine toimub turvalises veebikeskkonnas ning ka isikutuvastuse saab mugavalt koduses tugitoolis Veriff isikutuvastuse kaudu teostada. TFB veebilahendused aitavad kaasa laenutaotluste kiirele menetluse ja kiirendavad seega kogu laenuprotsessi.

Üldiselt saab laenutaotluse järel esimese vastuse peaaegu kohe. Küsimuste korral pöördutakse laenuvõtja poole. Lisaküsimustes laenude ja teenuste kohta aitab TFB kõrgelt hinnatud klienditeenindus – seda nii telefoni, e-posti kui ka kodulehe teel.

TFB lubatud mõistlikud laenud on tõepoolest mõistlike tingimustega. Lepingutasud lisatakse laenusummale, mitte ei arvestata laenust maha, laenugraafikud on igakuiselt samas summas osamaksete alusel ja intressi arvestatakse põhisummalt. Eriti paindlikud on tagasimaksmised, maksepuhkused ja tähtajamuudatused. Need kõik on TFB-s ilma lisakuludeta.

TF Banki laenud: väikelaenud, autolaenud, laenud kinnisvara tagatisel

TFB puhul on kõige levinum väikelaen just paindlike ja läbipaistvate tingimuste ning inimliku lähenemise poolest. Laenamiseks ei pea vahetama oma kodupanka ning igale kliendile laenatakse nii palju, kui usutakse tema tagasimaksevõimekust. Ennetähtaegne tagasimaksmine on võimalik ilma lisakulutusteta ning tagatist väikelaen ei vaja. Summad ulatuvad 500-15 000 euroni ning intressid algavad juba 9,9%.

TF Bank autolaen on TFBanki väikelaenude kõrval samuti üsna läbipaistvatel tingimustel laen uue auto ostmiseks. Mugavaks teeb sissemakse vajaduse puudumine, vabatahtlik kaskokindlustus, laenamise võimalus ka autoga seotud lisakuludeks ning vabalt valitud auto vanus. Autolaenu võid taotleda ka näiteks traktori või tsikli ostuks. Ühed sõidukid kõik.

TF Banki laen kinnisvara tagatisel on turvaline võimalus laenata suuremaid rahasummasid. Laenu kinnisvara tagatisel on võimalik saada ka maksehäirega juhul, kui laenu kasutatakse, et maksehäire likvideerida.

TFB Eesti filiaali läbi saavad laenata vähemalt 22 aastased Eestis elavad ilma maksehäirete ning püsiva sissetulekuga kodanikud.

TF Banki järelmaks

TF Banki järelmaks on suurepärane alternatiiv laenule, kui on selge kindel külmiku, kõlarisüsteemi või näiteks jalgratta ostusoov, kuid summa tundub korraga väljakäimiseks liiga suur. TFB pakub võimaluse kulud kuni 60 kuulise perioodi vahel hajutada kuid toote hüvesid koheselt kasutama asuda. Järelmaksu tingimused varieeruvad sõltuvalt järelmaksupartnerist.

TFB järelmaksu sõlmimine toimub ostukohas kohapeal, sissemakse ei ole oluline ning nagu ka väikelaenu puhul, on siin ennetähtaegne tasumine ilma lisakuludeta. Järelmaks on suurepärane, kiire ja mugav võimalus kulude hajutamiseks kindla ostusoovi korral.

Miks laenata TF Bank’ist?

TFB laenud on äärmiselt paindlikud ning loodud individuaalse lähenemise läbi. Lähtutakse inimese võimekusest ja nii leitakse igale laenutaotlusele kõige sobilikum lahendus.

TFB-l on pikaajaline kogemus finantsmaailmas toimetamisel ning põhjamaade usaldus ja läbipaistvus on kindlasti nende juurest laenamise märksõnad. Veebipõhine TFB platvorm koos Veriff isikutuvastusega teeb kogu protsessi äärmiselt mugavaks.

Intressid, mida TFB pakub, on võrdlemisi soodsad ning laenu on võimalik saada väga erinevatel eesmärkidel, kui ka konkreetset väikelaenu vabaks tarbimiseks.

TFB-s on töötamas finantsmaailma spetsialistid, kellelt saab vajadusel ka nädalalõppudel nõu ja abi küsida. Klienditeenindus on neil väga kõrgel tasemel.

TF Bank- ettevõtte andmed

Ettevõte: TF Bank AB Eesti Filiaal

Telefon: 880 3210

E-mail: info@tfbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-20:00, L-P 9-15

Veebileht: https://www.tfbank.ee/

Maksimaalne laenusumma: 500€ – 15 000€, lisandub kinnisvaralaenud kuni 50 000€

Maksimaalne laenuperiood: 84 kuud

Intress alates: 9,9%

Laenu laekumine: ca 1-2 tööpäeva

Arvustusi mujalt

TF Bank arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt