Omaraha – oma(le) raha laenamine ja investeerimine

Omaraha-screen

Omaraha nimi annab selgelt edasi, millega Omaraha tegeleb – oma(le) raha laenamise ning teisest küljest oma raha investeerimisega. Tegemist on ühisrahastusplatvorm, kus toimub eraisikult-eraisikule laenamine. Laenutooteid on erinevate summade ja väljunditega nii tagatisega kui tagatiseta. Laena omale raha, investeeri oma raha, hoia oma raha – see kõik iseloomustab Omaraha.

Mis on Omaraha ja kuidas see toimib?

Omaraha (edaspidi: OR) on juba aastaid pildis ja järjepidevalt uuenev laenamise-investeerimise ühisrahastusplatvorm. OR kaudu laenatud raha finantseerib teine või teised eraisikud, kelle jaoks on laenu andmine omaette investeering. Nii on võimalik lisaks oma vaba raha laenamisel omale raha ka investeerimise läbi kasvatada.

Finantsteenus võimaldab  laenata eraisikult eraisikule, mis annab laenu võtjale suurema paindlikkuse ning mõistlikumad intressimäärad. Nii võidab laenu võtja, kuid ka eraisikust laenajad, kel võimalik läbi intressimäärade laenuks antud raha kasvatada.

Inimeselt- inimesele laenamine ei tee OR laenuplatvormist kõige kiiremat raha saamise viisi, kuna potentsiaalseid investoreid tuleb oma tagasimaksevõimes veenda. Küll aga on OR puhul võimalik saada laenu üsna paindlikel tingimustel ning tihti ka juhul kui tavalised krediidipakkujad ja pangad laenust keeldunud on.

Laenudesse investeerimine

Ettevõte võimaldab kliendi vaba raha läbi platvormi otse investeeringutesse suunata. Laenudesse investeerimist saad alustada juba alates 10 eurost, investeeringuid saad portaalis ise valida ning hajutada – OR võimalused on üsna paindlikud. Riskide hajutamiseks on mõistlik laenata pigem erinevatele inimestele väiksemaid summasid.

Laenajad on kohustatud läbima krediidikontrolli, mis toob investoritele meelerahu. Võlgu jäänud laenajatega tegeleb ettevõte ise. Et investeerimisega alustada, tuleb investeerimiseks planeeritud summa kanda investeerimiskontole. Sealt suunatakse raha laenudesse, millele investor omapoolse heakskiidu on andnud.

Omarahast laenamine

Ettevõte pakub paindlike tingimustega väikelaenu vaba sihtotstarbega. Nii saab laenu mõne olulise eseme ostuks, remondiks, reisimiseks või muuks ootamatuks kuluks.

Raha laenamine läbi laenuportaali on äärmiselt mugav ja turvaline. Lisaks käib raha laenamine kiirelt ja isikutuvastus lihtsalt. Laenatud summa laekub Omaraha virtuaalkontole, kust saab selle juba personaalsele pangakontole edasi kanda. Virtuaalkontole toimuvad ka laenu tagasimaksed.

Väljamakseid tehakse SEB pangakontolt iga 2-3 tunni tagant. Küll peab ette arvestama, et öösiti ja nädalalõppudel  väljamakseid ei teosta.

Miks laenata Omarahast?

  • Laenamise protsess on igati mugav – kõik toimub läbi veebikeskkonna ning laenamiseks kuskile eraldi kohale minema ei pea;
  • klienditeenindust hinnatakse kõrgelt;
  • laenamine on paindlik. Laene on sobilikus summas ja väga erinevatel eesmärkidel: tagatisega ja tagatiseta laene. Lühiajalisi laene ja pikaajalisi laene. Laenuandjat üldjuhul ei huvita, milleks laenuraha kasutatakse;
  • Lisaks laenamisele on vaba raha olemasolul mõistlik kaaluda ka laenudesse investeerimist.  Miks mitte ise laenude pealt teenida?

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Omaraha OÜ

Telefon: 

E-mail: info@omaraha.ee

Klienditugi: E-R 9:00-21:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://omaraha.ee/

Maksimaalne laenusumma: väikelaenul 50 €- 10 000 €

Maksimaalne laenuperiood: 3- 120 kuud

Intress alates: 11%

Laenu laekumine: paar tundi kuni paar päeva

Arvustusi mujalt

Omaraha arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt