Omaraha – oma(le) raha laenamine ja investeerimine

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Omaraha-screen

Omaraha nimi annab selgelt edasi, millega Omaraha tegeleb – oma(le) raha laenamise ning teisest küljest oma raha investeerimisega. Omaraha onühisrahastusplatvorm, kus toimub eraisikult-eraisikule laenamine. Laenutooteid on erinevate summade ja väljunditega nii tagatisega kui tagatiseta. Laena omale raha, investeeri oma raha, hoia oma raha – see kõik iseloomustab Omaraha.

 

Mis on Omaraha ja kuidas see toimib?

Omaraha on juba aastaid pildis ja järjepidevalt uuenev laenamise-investeerimise ühisrahastusplatvorm. Omaraha kaudu laenatud raha finantseerib teine või teised eraisikud, kelle jaoks on laenu andmine omaette investeering. Nii on võimalik lisaks oma vaba raha laenamisel omale raha ka investeerimise läbi kasvatada.

Omarahas on laenamine eraisikult eraisikule, mis annab laenu võtjale suurema paindlikkuse ning mõistlikumad intressimäärad. Nii võidab laenu võtja, kuid ka eraisikust laenajad, kel võimalik läbi intressimäärade laenuks antud raha kasvatada.

Inimeselt- inimesele laenamine ei tee Omaraha laenuplatvormist kõige kiiremat raha saamise viisi, kuna potentsiaalseid investoreid tuleb oma tagasimaksevõimes veenda. Küll aga on Omaraha puhul võimalik saada laenu üsna paindlikel tingimustel ning tihti ka juhul kui tavalised krediidipakkujad ja pangad laenust keeldunud on.

 

Omaraha investeerimine

Omaraha võimaldab vaba raha läbi platvormi otse investeeringutesse suunata. Laenudesse investeerimist saad alustada juba alates 10 eurost, investeeringuid saad portaalis ise valida ning hajutada – Omaraha võimalused on üsna paindlikud. Riskide hajutamiseks on mõistlik laenata pigem erinevatele inimestele väiksemaid summasid.

Omarahast laenajad on kohustatud läbima krediidikontrolli, mis toob investoritele meelerahu. Võlgu jäänud laenajatega tegeleb Omaraha ise. Et investeerimisega alustada, tuleb investeerimiseks planeeritud summa kanda Omaraha investeerimiskontole. Sealt suunatakse raha laenudesse, millele investor omapoolse heakskiidu on andnud.

 

Omarahast laenamine : väikelaen

Omaraha pakub paindlike tingimustega väikelaenu vaba sihtotstarbega. Nii saab laenu mõne olulise eseme ostuks, remondiks, reisimiseks või muuks ootamatuks kuluks.

Raha laenamine läbi Omaraha laenuportaali on äärmiselt mugav ja turvaline. Lisaks käib raha laenamine kiirelt ja isikutuvastus lihtsalt. Laenatud summa laekub Omaraha virtuaalkontole, kust saab selle juba personaalsele pangakontole edasi kanda. Virtuaalkontole toimuvad ka laenu tagasimaksed.

Omaraha väljamakseid tehakse SEB pangakontolt iga 2-3 tunni tagant. Küll peab ette arvestama, et öösiti ja nädalalõppudel Omaraha väljamakseid ei teosta.

 

Miks laenata Omarahast?

Omarahast laenamise protsess on igati mugav – kõik toimub läbi veebikeskkonna ning laenamiseks kuskile eraldi kohale minema ei pea.

Omaraha klienditeenindust hinnatakse kõrgelt.

Omarahast laenamine on paindlik. Laene on sobilikus summas ja väga erinevatel eesmärkidel: tagatisega ja tagatiseta laene. Lühiajalisi laene ja pikaajalisi laene. Laenuandjat üldjuhul ei huvita, milleks laenuraha kasutatakse.

Lisaks laenamisele on vaba raha olemasolul mõistlik kaaluda ka Omarahasse investeerimist. Kui endal rohkem võimalusi, siis miks mitte aidata neid, kes raha vajaks ning ise selle pealt teenida?

 

Omaraha- ettevõtte andmed

Ettevõte: Omaraha OÜ

Telefon:

E-mail: info@omaraha.ee

Klienditugi: E-R 9:00-21:00, L-P: 10:00-18:00

Koduleht: https://omaraha.ee/

Maksimaalne laenusumma: väikelaenul 50€- 10 000€

Maksimaalne laenuperiood: 3- 120 kuud

Intress alates: 11%

Laenu laekumine: paar tundi kuni paar päeva

Veel arvustusi:

Omaraha arvustus

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami