Inbank- kirega tehtud uue ajastu pank

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Inbank-screen

Inbank nimetab ennast uue ajastu pangaks ja kannab endas väärtusi olla tegus, nutikas ja avatud. Inbankil on ettevõttena Eesti juured, kuid tegevusala ulatub üle kogu Baltikumi, Saksamaale ja madalmaadesse. Ettevõte arenes välja finantstehnoloogia startupist Cofi, mis oli regioonis uudse järelmaksu lahenduse osutaja.

Inbanki lilla Yin-Yan’i märki meenutav IN logo on meile kõigile pärast põgusat mõttepausi ilmselt tuttav: olgu siis järelmaksuinfolt, väikelaenu reklaamidest või hoiustamiselt.

 

Mis on Inbank ja kuidas see toimib?

Inbank on noor, kuid väga kaasaegse ning professionaalse lähenemisega Eesti pank. Inbank osutab erinevaid pangateenuseid alates kuni 10 000 euro ulatuses väikelaenude  ja erinevate autolaenude pakkumisest ja lõpetades järelmaksuvõimalustega. Pangale kohaselt saad Inbankis hoida hoiusel oma raha ning seda läbi hoiuseintresside kasvatada.

Üldiselt käib Inbankist laenamine lihtsalt, kiirelt ja mugavalt nagu laenufirmades. Panga turvalisusekrediit ja laenukontori kiirus teevad Inbank’ist usaldusväärse laenupartneri kõigile, kel ootamatud kulutused mureks.

 

Inbankist laenamine: Inbanki väikelaen ja Inbanki autolaen

Inbanki laenud jagunevad üldjuhul Inbanki väikelaenuks ja Inbanki autolaenuks.

Inbanki väikelaen on vaba sihtotstarbega: tervisekulud, koduga seotud kulutused, haridusesse investeerimine või unistuste puhkusereis! Erandiks on veel Inbanki remondilaen, mida saab võtta kodu renoveerimise tarbeks kuni 15 000 euro ulatuses. Väikelaenu ees on eelis pisut soodsamaks intressiks.

Laenuprotsess on kiire ja mugav nagu laenufirmas ning laenutaotluse vastused jõuavad kohale sisuliselt minutitega. Inbank ei oota laenutagatist, kuid eeldab vähemalt 280 eurost igakuist sissetulekut ja laenaja vanust 21 eluaastat. Ehk üsna mõistlikud laenutingimused, et lähemalt uurida.

Alla 2000 euro laenamisel võimaldab Inbank isikutuvastuse ka veebikaamera vahendusel – mugav ja kiire.

Inbanki autolaen, mille järgi Inbank populaarsust kogub,  jaguneb Inbankis kolmeks:

  • tavaline autolaen;
  • autovahetuslaen;
  • Auto24 portaaliga koostöös auto24 liising.

 

Ehk autolaen aitab Sul soetada uue lemmiksõiduki või autovahetuslaenu abil senise sõiduki uue vastu välja vahetada. Autolaenude tingimused, makseperioodid  ja intressid on mõnevõrra erinevad, seega tasub nendega autoostu mõtte korral lähemalt tutvuda.

Kõiki Inbanki autolaene ja -liisingut iseloomustab paindlikkus, mis teeb Inbank autolaenust ühe Eesti populaarseima. Tarvis ei ole laenu sissemakset ega kaskokindlustuse kohustust.

Inbank järelmaks on Inbanki pakutav mugav teenus, mis võimaldab suures hulgas kauplustuses (sh ehituspoed, spordipoed jne) ostlemisel kohapeal omale järelmaksu taotleda. Osamakse suuruses ja järelmaksuperioodis saad ise kaasa rääkida ning ühtegi lepingutasu või peidetud kulu ei lisandu.

 

Miks laenata Inbankist?

Inbank on suurepärane kooslus panga turvalisusest, paindlikest tingimustest ning laenupakkujate kiirusest:

  • InBankis saab laenu vastused loetud minutite jooksul.
  • Inbanki intressid on laenu kiiruse juures äärmisel mõistlikud, seega on Inbanki väikelaen pigem nagu kiirlaen tarbimislaenu intressidega.
  • Inbanki laenutingimused on äärmiselt paindlikud nagu ka laenu eesmärgid, millele Inbank omalt poolt piire ei sea
  • Inbank on kuulus oma väga paindlike autolaenu tingimuste poolest. Tasub kindlasti tutvuda, kui just auto ostmine plaanis.
  • Inbanki järelmaks lubab jagada mõne suurema ostu kulu pikema perioodi jooksul, kuid laseb selle hüvesid tarbida koheselt.

 

Inbank annab suurepärased võimalused ka laenajatele, kelle igakuine sissetulek ei ole üüratu.

 

Inbank- ettevõtte andmed

Ettevõte: Inbank AS

Telefon: 640 8080

E-mail: info@inbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-17:00

Koduleht: https://www.inbank.ee/

Maksimaalne laenusumma: 300€ – 25 000€

Maksimaalne laenuperiood: 72 kuud

Intress alates: 5,9%

Laenu laekumine: 1 tööpäeva jooksul

 

Arvustusi mujalt

Inbank arvustus

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami