Inbank – kirega tehtud uue ajastu pank

Inbank-screen

Inbank nimetab ennast uue ajastu pangaks ja kannab endas väärtusi olla tegus, nutikas ja avatud. Inbankil on ettevõttena Eesti juured, kuid tegevusala ulatub üle kogu Baltikumi, Saksamaale ja madalmaadesse. Ettevõte arenes välja finantstehnoloogia startupist Cofi, mis oli regioonis uudse järelmaksu lahenduse osutaja.

Inbanki lilla Yin-Yan’i märki meenutav IN logo on meile kõigile pärast põgusat mõttepausi ilmselt tuttav: olgu siis järelmaksuinfolt, väikelaenu reklaamidest või hoiustamiselt.

Mis on Inbank ja kuidas see toimib?

Inbank (edaspidi: pank) on noor, kuid väga kaasaegse ning professionaalse lähenemisega Eesti pank. Pank osutab erinevaid pangateenuseid alates kuni 10 000 euro ulatuses väikelaenude  ja erinevate autolaenude pakkumisest ja lõpetades järelmaksuvõimalustega. Pangale kohaselt saad Inbankis hoida hoiusel oma raha ning seda läbi hoiuseintresside kasvatada.

Üldiselt käib pangast laenamine lihtsalt, kiirelt ja mugavalt nagu laenufirmades. Panga turvalisusekrediit ja laenukontori kiirus teevad Inbank’ist usaldusväärse laenupartneri kõigile, kel ootamatud kulutused mureks.

Inbankist laenamine: väikelaen ja autolaen

Ettevõtte laenud jagunevad üldjuhul väikelaenuks ja autolaenuks.

Inbanki väikelaen on vaba sihtotstarbega: tervisekulud, koduga seotud kulutused, haridusesse investeerimine või unistuste puhkusereis! Erandiks on veel remondilaen, mida saab võtta kodu renoveerimise tarbeks kuni 15 000 euro ulatuses. Väikelaenu ees on eelis pisut soodsamaks intressiks.

Laenuprotsess on kiire ja mugav nagu laenufirmas ning laenutaotluse vastused jõuavad kohale sisuliselt minutitega. Pank ei oota laenutagatist, kuid eeldab vähemalt 280 eurost igakuist sissetulekut ja laenaja vanust 21 eluaastat. Ehk üsna mõistlikud laenutingimused, et lähemalt uurida.

Alla 2000 euro laenamisel võimaldab Inbank isikutuvastuse ka veebikaamera vahendusel – mugav ja kiire.

Inbanki autolaen, mille järgi Inbank populaarsust kogub  jaguneb praktiliselt kolmeks:

  • autolaen;
  • autovahetuslaen;
  • Auto24 portaaliga koostöös auto24 liising.

Ehk autolaen aitab Sul soetada uue lemmiksõiduki või autovahetuslaenu abil senise sõiduki uue vastu välja vahetada. Autolaenude tingimused, makseperioodid  ja intressid on mõnevõrra erinevad, seega tasub nendega autoostu mõtte korral lähemalt tutvuda.

Kõiki nende autolaene ja -liisingut iseloomustab paindlikkus, mis teeb sellest ühe Eesti populaarseima autolaenu. Tarvis ei ole laenu sissemakset ega kaskokindlustuse kohustust.

Inbank järelmaks on mugav teenus, mis võimaldab suures hulgas kauplustuses (sh ehituspoed, spordipoed jne) ostlemisel kohapeal omale järelmaksu taotleda. Osamakse suuruses ja järelmaksuperioodis saad ise kaasa rääkida ning ühtegi lepingutasu või peidetud kulu ei lisandu.

Miks laenata Inbankist?

Inbank on suurepärane kooslus panga turvalisusest, paindlikest tingimustest ning laenupakkujate kiirusest:

  • vastused loetud minutite jooksul;
  • intressid on laenu kiiruse juures äärmiselt mõistlikud, seega on Inbanki väikelaen pigem nagu kiirlaen nö pangalike intressidega;
  • laenutingimused on äärmiselt paindlikud nagu ka laenu eesmärgid, millele Inbank omalt poolt piire ei sea;
  • tasub kindlasti tutvuda kui just auto ostmine on plaanis;
  • järelmaks lubab jagada mõne suurema ostu kulu pikema perioodi jooksul, kuid laseb selle hüvesid tarbida koheselt;
  • suurepärased võimalused ka laenajatele, kelle igakuine sissetulek ei ole üüratu.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Inbank AS

Telefon: 640 8080

E-mail: info@inbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-17:00

Koduleht: https://www.inbank.ee/

Maksimaalne laenusumma: 300 € – 25 000 €

Maksimaalne laenuperiood: 72 kuud

Intress alates: 5,9%

Laenu laekumine: 1 tööpäeva jooksul

Arvustusi mujalt

Inbank arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt