Coop – pank ühes jaeketiga inimeste keskel

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Cooppank-screen

Coop ühendab täna sama nime alla varasemaid ETK jaekette, kus me kõik leiba ja piima ostnud oleme:  Konsum, A&O, Maksimarket. Lisaks on Coop täna Eesti uusim ja innovatiivseima lahendusega pank, olles suure poevõrgustikuga ühtlasi kättesaadav ka inimestele maapiirkonnas. “Pank kolib lähemale” nagu nad ise ütlevad. Ja tõsijutt, sinivalgeid Coop silte märkab kõikjal üle Eesti aina rohkem ja rohkem.

 

Mis on Coop pank?

Coop panga puhul on tegemist endise Krediidipangaga, mis vahetas omanikke ja nime. Coop pank toimib nagu iga teinegi – neil on oma arveldussüsteemid ja pangakaardid, Coop pank pakub laene ning võimalust hoiusteks.

Coop panga uudsus on massiivne pangavõrgustik, mis levib sisuliselt igasse Coop jaeketi kauplusesse. Läbi poeketi pangapunktide on pangatoimingud lähemal kõigile soovijatele nii linnas, maal kui väikestes külades. Uusi Coop pangapunkte avatakse pidevalt! Lisaks on üle Eesti erinevaid pangakontoreid, kus professionaalidelt kohest abi saab. Sularahavõrk on Coop pangal Eesti suurim- tasuta saab sularaha mistahes pangaautomaadist. Sularaha välja- kui sissemaksed on samuti Coop’i kauplustes tasuta.

Coop pank pakub väga erinevaid laenutooteid alates väikelaenust ja lõpetades kodulaenu ning järelmaksuvõimalusega. Laenu taotlemine käib mugavalt Interneti teel või pangakontoris, aga ka kõigis Coop poodides kohapeal.

 

Coop laenud: Coop väikelaenudest Coop kodulaenudeni

Coop on pangastaatuses, mis teeb nende hallatava laenutoodete portfelli üsna mitmekesiseks.Sobiliku laenu leiab igaüks ning igaks tarbeks.

Coop väikelaen on panga populaarseim ja enimkasutatav laenutoode klassikaliste väikelaenu tingimustega. Summad ulatuvad 300st eurost 15 000 euroni ning maksetähtajaga kuni 6 aastat. Coop pakub väga paindlikke intresse ning üsna klassikalisi tingimusi laenajale. Coop väikelaenu saamiseks peab olema kindel sissetulek, vanust vähemalt 21 eluaastat ning maksekäitumine eeskujulik ja võlavaba.

Coop väikelaenule ning tasuta väljastatavale krediitkaardile lisaks pakub Coop pank ootamatuteks kulutusteks ka virtuaalset rahatagavara Coop arvelduskrediidi näol. Coop arvelduskrediit on justkui virtuaalne krediitkaart, mis lubab Coop pangakaardiga kokkulepitud summa ulatuses n.ö miinusesse minna. Arvelduskrediidi tingimused on mõnevõrra rangemad, kui väikelaenul, kuid kasutuskord see-eest mugavam ja pigem vajadusepõhine.

Läbi Coop panga on võimalik saada veel üsna headel tingimustel kodulaenu kodu ostmiseks ning laenu kinnisvara tagatisel mistahes eesmärgil. Laenuintressid on mõlemal puhul mõistlikud nagu ka laenamise tingimused, küll peab arvestama 15% sissemaksega. Laene saab Coop pangast veel reisimise ning remondi eesmärgil.

Mugavaks tarbimiseks ja kallimateks kuid vältimatuteks ostudeks on olemas ka Coop järelmaks, mis toimib kõikides Coop poodide võrgus. Coop on tõepoolest ehe rahvapank!

 

Coop hoiused

Coop pank pakub pangale kohaselt ka raha hoiustamise võimalusi. Hoiused jagunevad:

  • Coop tähtajaline hoius;
  • Coop kogumishoius;
  • Coop kasutushoius;
  • Coop lastehoius.

 

Erinevatel hoiustel on erinev eesmärk ning erinevad tingimused. Kasutuselt ja tingimustelt rangemad hoiused on parema tootlikkusega kui hoiused, mida saab soovi järgi pidevalt ka tarbimiseks kasutada.

 

Miks laenata Coop pangast?

Coop panga kasuks räägib rahvakesksus ja kättesaadavus. Laenu saab taotleda nii kodulehe iseteeninduses kui ka Coop poodides kohapeal. Seega mugav lahendus, kui Internetis asuvad laenukontorid ning avalduste täitmine tundub keeruline või tekib muid lisaküsimusi. Ühtlasi aitab Coop pank Eesti maaelu edendada.

Coop panga laenutingimused on paindlikud ning rahvasõbralikud nagu ka Coopi poolt pakutavad intressid. Laenata saab sisuliselt igal vajadusel ning summad varieeruvad 500st eurost 15 000 euroni; kodu ja kinnisvara tagatisel laenamisel suisa 100 000eurot.

Pangana on Coop väga personaalne ning kõik toimingud äärmiselt kaalutletud ja turvalised, arvestades laenaja profiili.

 

Coop pank- ettevõtte andmed

Ettevõte: Coop Pank AS

Telefon: 669 0966

E-mail: klienditugi@cooppank.ee

Klienditugi: E-R 8:30-18:00

Koduleht: www.cooppank.ee

Maksimaalne laenusumma: 500€ – 15 000€, lisandub kinnisvaralaenud kuni 100 000€

Maksimaalne laenuperiood: 6-72 kuud

Intress alates: 8%

Laenu laekumine: ca 1 tööpäev

 

Arvustusi mujalt

Coop Pank arvustus

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami