Coop Pank – pank ühes jaeketiga inimeste keskel

Cooppank-screen

Coop ühendab täna sama nime alla varasemaid ETK jaekette, kus me kõik leiba ja piima ostnud oleme:  Konsum, A&O, Maksimarket. Lisaks on Coop täna Eesti uusim ja innovatiivseima lahendusega pank, olles suure poevõrgustikuga ühtlasi kättesaadav ka inimestele maapiirkonnas. “Pank kolib lähemale” nagu nad ise ütlevad. Ja tõsijutt, sinivalgeid Coop silte märkab kõikjal üle Eesti aina rohkem ja rohkem.

Mis on Coop Pank?

Tegemist on endise Krediidipangaga, mis vahetas omanikke ja nime. Coop Pank (edaspidi: CP) toimib nagu iga teinegi – neil on oma arveldussüsteemid ja pangakaardid, CP pakub laene ning võimalust hoiusteks.

CP uudsus on massiivne pangavõrgustik, mis levib sisuliselt igasse Coop jaeketi kauplusesse. Läbi poeketi pangapunktide on pangatoimingud lähemal kõigile soovijatele nii linnas, maal kui väikestes külades. Uusi pangapunkte avatakse pidevalt! Lisaks on üle Eesti erinevaid pangakontoreid, kus professionaalidelt kohest abi saab. Sularahavõrk on CP-l Eesti suurim- tasuta saab sularaha mistahes pangaautomaadist. Sularaha välja- kui sissemaksed on samuti Coop’i kauplustes tasuta.

CP pakub väga erinevaid laenutooteid alates väikelaenuga ja lõpetades kodulaenu ning järelmaksuvõimalusega. Laenu taotlemine käib mugavalt Interneti teel või pangakontoris, aga ka kõigis Coop poodides kohapeal.

Coop laenud: väikelaenudest kodulaenudeni

Coop on pangastaatuses, mis teeb nende hallatava laenutoodete portfelli üsna mitmekesiseks. Sobiliku laenu leiab igaüks ning igaks tarbeks.

Coop väikelaen on panga populaarseim ja enimkasutatav laenutoode klassikaliste väikelaenu tingimustega. Summad ulatuvad 300st eurost 15 000 euroni ning maksetähtajaga kuni 6 aastat. CP pakub väga paindlikke intresse ning üsna klassikalisi tingimusi laenajale. CP väikelaenu saamiseks peab olema kindel sissetulek, vanust vähemalt 21 eluaastat ning maksekäitumine eeskujulik ja võlavaba.

CP väikelaenule ning tasuta väljastatavale krediitkaardile lisaks pakub pank ootamatuteks kulutusteks ka virtuaalset rahatagavara Coop arvelduskrediidi näol. Nende arvelduskrediit on justkui virtuaalne krediitkaart, mis lubab pangakaardiga kokkulepitud summa ulatuses n.ö miinusesse minna. Arvelduskrediidi tingimused on mõnevõrra rangemad, kui väikelaenul, kuid kasutuskord see-eest mugavam ja pigem vajadusepõhine.

Läbi CP on võimalik saada veel üsna headel tingimustel kodulaenu kodu ostmiseks ning laenu kinnisvara tagatisel mistahes eesmärgil. Laenuintressid on mõlemal puhul mõistlikud nagu ka laenamise tingimused, küll peab arvestama 15% sissemaksega. Laene saab CP-st veel reisimise ning remondi eesmärgil.

Mugavaks tarbimiseks ja kallimateks kuid vältimatuteks ostudeks on olemas ka Coop järelmaks, mis toimib kõikides Coop poodide võrgus. Coop on tõepoolest ehe rahvapank!

Coop hoiused

Coop Pank pakub pangale kohaselt ka raha hoiustamise võimalusi. Hoiused jagunevad:

  • tähtajaline hoius;
  • kogumishoius;
  • kasutushoius;
  • lastehoius.

Erinevatel hoiustel on erinev eesmärk ning erinevad tingimused. Kasutuselt ja tingimustelt rangemad hoiused on parema tootlikkusega kui hoiused, mida saab soovi järgi pidevalt ka tarbimiseks kasutada.

Miks laenata Coop Pangast?

CP kasuks räägib rahvakesksus ja kättesaadavus. Laenu saab taotleda nii kodulehe iseteeninduses kui ka Coop poodides kohapeal. Seega mugav lahendus, kui Internetis asuvad laenukontorid ning avalduste täitmine tundub keeruline või tekib muid lisaküsimusi. Ühtlasi aitab CP Eesti maaelu edendada.

CP laenutingimused on paindlikud ning rahvasõbralikud nagu ka kliendile pakutavad intressid. Laenata saab sisuliselt igal vajadusel ning summad varieeruvad 500-st eurost 15 000 euroni; kodu ja kinnisvara tagatisel laenamisel suisa 100 000eurot.

Pangana on Coop väga personaalne ning kõik toimingud äärmiselt kaalutletud ja turvalised, arvestades laenaja profiili.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Coop Pank AS

Telefon: 669 0966

E-mail: klienditugi@cooppank.ee

Klienditugi: E-R 8:30-18:00

Koduleht: www.cooppank.ee

Maksimaalne laenusumma: 500€ – 15 000€, lisandub kinnisvaralaenud kuni 100 000€

Maksimaalne laenuperiood: 6-72 kuud

Intress alates: 8%

Laenu laekumine: ca 1 tööpäev

Arvustusi mujalt

Coop Pank arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt