Bigbank- laenudele spetsialiseerunud pank

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Bigbank-screen

Bigbank on Eestis 90ndate alguses asutatud pank, mis on eelkõige keskendunud tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele. Bigbank tegutseb rahvusvaheliselt ja pöörab suurt rõhku turvalisusele, kliendikogemusele ja personaalsele lähenemisele. Bigbanki uuringute kohaselt on isegi 90% klientidest nende teeninduse ja teenustega rahul.

Lisaks, BigBank TARTU võrkpallivõistkond pakub aga finantsidele sekka põnevaid heitlusi spordiareenil. BigBank toetab Eesti spordielu!

 

Bigbank laenud

Bigbank on laenudele spetsialiseerunud pank, mille tegutsemise taga on suurem missioon:  luua inimestele võimalusi parandada oma elu läbi sujuvate finantsteenuste. Nagu laenud, hoiused ja järelmaksuvõimalused, mida pank pakub.

Olles just laenupank, on Bigbanki laenutoodete nimekiri üsna pikk.

Bigbank pakub konkreetse sihtotstarbeta populaarset väikelaenu kui ka sihtotstarbelisi auto- , remondi- , reisi-,  pulma- , ilu- , koolitus- ja hobilaene, millega saab finantseerida laenu nimes kajastuvat eesmärki. Pulmalaenuga korraldada pulmi, koolituslaenuga võtta koolitusi ning reisilaenuga minna oma unistuste puhkusele.

Kõik laenud teenivad Bigbank’i seatud missiooni luua võimalusi, et parandada inimeste elujärge. Bigbank pakub laene ilma tagatiseta.

 

Bigbankist laenamine

Bigbankist laenamine on lihtne – kasutada saab  iseteenindust veebilehel. Lisaks kodulehele pakub Bigbank klientidele teenindavat tuge mitmetes kontorites, kus kliendiga kohapeal personaalselt tegeletakse ning laenuküsimuste ja -taotlustega aidatakse. Küll tasub nipina meeles pidada, et digitaalse allkirjaga on võimalik laenu lepingutasult mõningast soodustust saada.

Sõltuvalt laenutootest erinevad ka laenusummad, makseperioodid ning laenuintressid. Summad algavad juba 500 eurost ning ulatuvad välja kuni 15 000 euroni. Laenu tagasimakseperiood on kuni 6 aastat. Bingbanki teatakse üldiselt mõistlikute, pigem madalate intresside poolest. Ka üldised laenutingimused on pigem laenaja poolel – laenu saab alates 20. eluaastast ning sissetulek peab olema vähemalt 300 eurot kuus.

Laenaja ootamatuteks olukordadeks, näiteks töökaotus, pakub Bigbank maksepuhkust.

Lisaks pakub Bigbank võimalusi laenude refinantseerimiseks ehk võimalust hoida kokku varasemalt mujalt laenukontoritest laenatud summade pealt, liita need üheks ning kokkuvõttes maksta ühte kohta ja säästa ka kuumakselt.

 

Bigbanki järelmaks

Bigbank pakub paindlike laenutingimuste kõrval ka järelmaksu võimalust. Nii ei pea kallimate tarbekaupade ostmisel kogu rahasummat korraga tasuma.

Bigbank järelmaksu on võimalik saada veel paindlikumatel tingimustel kui mistahes laenu ning seda enam kui 200 kaupluses üle Eesti – alustades ehitus- ja lõpetades juveelikauplustega. Järelmaksu taotlemine on lihtne ja mugav ning toimub poes kohapeal.

 

Bigbanki hoiused

Pangana pakub Bigbank võimalusi lisaks laenamisele ka oma raha hoiustada ning seeläbi kasvatada. Bigbankis hoiustamine on kliendikeskselt turvaline, toimib lihtsalt ning pakub kliendile, kes oma raha Bigbanki kasvama usaldab, arvestatavat tootlust.

Bigbank pakub täna vaid tähtajalisi hoiuseid ehk fikseeritud hoiuperioodi 1 kuni 120 kuud. Perioodi on pärast lõppemist võimalik pikendada. Intressimakseid maksab pank kliendile sobivalt kas igakuiselt, iga aastaselt või täitsa perioodi lõpus.

 

Miks laenata BigBankist?

Bigbanki kasuks räägib eelkõige nende pikaajaline kogemus finantsturul,  ehe professionaalsus ning kliendile suunatus – eesmärk, mis soovib inimese võimalusi parandada. Lisaks on Bigbank tuntud paindlike laenutingimuste ja heade intresside poolest:

  • intressid jäävad tihti alla 10% aastas, olles seega ühed turu soodsaimad;
  • laenud erinevaks sihtotstarbeliks või väikelaen põhjendamata kuludeks. Leia enda vajadustele sobilikum laen nii summa, intressi kui muude tingimuste poolest;
  • paindlikud laenutingimused: laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 300 eurone sissetulek, vähemalt 20 aastane ning ilma maksehäireteta finantskäitumine;
  • Bigbank 60 päevane rahulolugarantii, mis lubab teenuse või tingimustega rahulolematuse korral saadud raha ilma intresside ja lepingutasuta 60 päeva jooksul tagastada.

 

Bigbank- ettevõtte andmed

Ettevõte: Bigbank AS

Telefon: 731 1333

E-mail: info@bigbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-18:00

Koduleht: https://www.bigbank.ee/

Maksimaalne laenusumma: 500€ – 25 000€

Maksimaalne laenuperiood: 12-72 kuud

Intress alates: 7,9%

Laenu laekumine: 3-6 tööpäeva

 

Veel arvustusi

Bigbank arvustus

Kiirlaenud.ee

Kiirlaenud.ee – spetsialiseerunud portaal tarbijakrediidi turu uuringuks. Meie aitame inimestel teha parimaid ja läbikaalutletuid laenuotsuseid.

Artiklid & arvustused

Kui kiirus on Sinu jaoks oluline

Telli parimad pakkumised otse oma e-posti!

Saadame uudiskirju ainult üks kord kuus.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt
Close Bitnami banner
Bitnami