Bigbank – laenudele spetsialiseerunud pank

Bigbank avaleht

Bigbank.ee on Eestis 90ndate alguses asutatud pank, mis on eelkõige keskendunud tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele. Bigbank tegutseb rahvusvaheliselt ja pöörab suurt rõhku turvalisusele, kliendikogemusele ja personaalsele lähenemisele. Bigbanki uuringute kohaselt on isegi 90% klientidest nende teeninduse ja teenustega rahul.

Lisaks, BigBank TARTU võrkpallivõistkond pakub aga finantsidele sekka põnevaid heitlusi spordiareenil. BigBank toetab Eesti spordielu!

Bigbank laenud

Bigbank (edasipidi: BIG) on laenudele spetsialiseerunud pank, mille tegutsemise taga on suurem missioon:  luua inimestele võimalusi parandada oma elu läbi sujuvate finantsteenuste. Nagu laenud, hoiused ja järelmaksuvõimalused, mida pank pakub.

Olles just laenupank, on BIG-i laenutoodete nimekiri üsna pikk.

BIG pakub konkreetse sihtotstarbeta populaarset väikelaenu kui ka sihtotstarbelisi auto- , remondi- , reisi-,  pulma- , ilu- , koolitus- ja hobilaene, millega saab finantseerida laenu nimes kajastuvat eesmärki. Pulmalaenuga korraldada pulmi, koolituslaenuga võtta koolitusi ning reisilaenuga minna oma unistuste puhkusele.

Kõik laenud teenivad missiooni luua võimalusi, et parandada inimeste elujärge. BIG pakub laene ilma tagatiseta.

Bigbankist laenamine

Bigbankist laenamine on lihtne – kasutada saab  iseteenindust veebilehel. Lisaks kodulehele pakub klientidele teenindavat tuge mitmetes kontorites, kus kliendiga kohapeal personaalselt tegeletakse ning laenuküsimuste ja -taotlustega aidatakse. Küll tasub nipina meeles pidada, et digitaalse allkirjaga on võimalik laenu lepingutasult mõningast soodustust saada.

Sõltuvalt laenutootest erinevad ka laenusummad, makseperioodid ning laenuintressid. Summad algavad juba 500 eurost ning ulatuvad välja kuni 15 000 euroni. Laenu tagasimakseperiood on kuni 6 aastat. Bingbanki teatakse üldiselt mõistlikute, pigem madalate intresside poolest. Ka üldised laenutingimused on pigem laenaja poolel – laenu saab alates 20. eluaastast ning sissetulek peab olema vähemalt 300 eurot kuus.

Laenaja ootamatuteks olukordadeks, näiteks töökaotus, pakub Bigbank maksepuhkust.

Lisaks pakutakse võimalusi laenude refinantseerimiseks ehk võimalust hoida kokku varasemalt mujalt laenukontoritest laenatud summade pealt, liita need üheks ning kokkuvõttes maksta ühte kohta ja säästa ka kuumakselt

Bigbanki järelmaks

Bigbank pakub paindlike laenutingimuste kõrval ka järelmaksu võimalust. Nii ei pea kallimate tarbekaupade ostmisel kogu rahasummat korraga tasuma.

BIG-i järelmaksu on võimalik saada veel paindlikumatel tingimustel kui mistahes laenu ning seda enam kui 200 kaupluses üle Eesti – alustades ehitus- ja lõpetades juveelikauplustega. Järelmaksu taotlemine on lihtne ja mugav ning toimub poes kohapeal.

Bigbanki hoiused

Pangana pakub ettevõte võimalusi lisaks laenamisele ka oma raha hoiustada ning seeläbi kasvatada. Hoiustamine on kliendikeskselt turvaline, toimib lihtsalt ning pakub kliendile, kes oma raha BIG-i kasvama usaldab, arvestatavat tootlust.

BIG pakub täna vaid tähtajalisi hoiuseid ehk fikseeritud hoiuperioodi 1 kuni 120 kuud. Perioodi on pärast lõppemist võimalik pikendada. Intressimakseid maksab pank kliendile sobivalt kas igakuiselt, iga aastaselt või täitsa perioodi lõpus.

Miks laenata BigBankist?

BIG-i kasuks räägib eelkõige nende pikaajaline kogemus finantsturul,  ehe professionaalsus ning kliendile suunatus – eesmärk, mis soovib inimese võimalusi parandada. Lisaks on panktuntud paindlike laenutingimuste ja heade intresside poolest:

  • intressid jäävad tihti alla 10% aastas, olles seega ühed turu soodsaimad;
  • laenud erinevaks sihtotstarbeliks või väikelaen põhjendamata kuludeks. Leia enda vajadustele sobilikum laen nii summa, intressi kui muude tingimuste poolest;
  • paindlikud laenutingimused: laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 300 eurone sissetulek, vähemalt 20 aastane ning ilma maksehäireteta finantskäitumine;
  • 60 päevane rahulolugarantii, mis lubab teenuse või tingimustega rahulolematuse korral saadud raha ilma intresside ja lepingutasuta 60 päeva jooksul tagastada.

Ettevõtte andmed

Ettevõte: Bigbank AS

Telefon: 731 1333

E-mail: info@bigbank.ee

Klienditugi: E-R 9:00-18:00

Maksimaalne laenusumma: 500 € – 25 000 €

Maksimaalne laenuperiood: 12-72 kuud

Intress alates: 7,9%

Laenu laekumine: 3-6 tööpäeva

Arvustusi mujalt

Bigbank arvustus (laenukompass.ee pilgu läbi)

Jaga
Saada
Säutsu

Artiklid & arvustused

Kui palju sul puudu jääb?

Ferratum logo
Laena kiirelt ja mugavalt!

Uutele klientidele laenulimiit 30 päeva 0-intressiga. Lepingutasu puudub. Raha kätte mõne minutiga!

Krediidi kulukuse määr on 50,16% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2447,93 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress (41,347%). Määr on arvestatud eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

Kiirlaenud.ee kasutab küpsiseid. Loe lähemalt